Spawanie rurociągów i innych elementów dla przemysłu
Spawanie rurociągów i innych elementów dla przemysłu, Damar Sp. z o.o. Sp.k., Bytów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8421787881
REGON: 52184897100000
KRS: 0000968605
Rok założenia:
2022

O firmie

Firma Damar znajduje się w Bytowie, w województwie pomorskim. Od 2022 roku świadczymy usługi spawania dla przemysłu.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Firma Damar z Bytowa oferuje usługi w zakresie spawalnictwa przemysłowego. Specjalistyczny sprzęt, wieloletnie doświadczenie i kadra wykwalifikowanych spawaczy pozwalają nam zapewnić sprawną, precyzyjną i terminową realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Nasi wykwalifikowani spawacze specjalizują się w spawaniu metodą MIG/MAG, która pozwala na szybkie i efektywne łączenie różnorodnych materiałów, w tym stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej oraz aluminium.

Zapewniamy precyzyjne spawanie rurociągów. Bez względu na rodzaj materiału, nasza ekipa dokładnie i solidnie połączy rurociągi, gwarantując niezawodność i trwałość instalacji.

Nasze usługi obejmują również spawanie instalacji przemysłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanemu sprzętowi, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, zapewniając profesjonalne wykonanie.

Przyjmujemy też zlecenia na spawanie elementów aluminiowych.

Szukacie sprawdzonej firmy oferującej usługi spawania dla przemysłu? Skontaktujcie się z nami!

Artykuły

Charakterystyka spawania metodą MIG/MAG - usługi firmy Damar
Charakterystyka spawania metodą MIG/MAG - usługi firmy Damar
Spawanie można podzielić ze względu na sposób łączenia metali. Dowiedz się, czym jest spawanie metodą MIG i MAG, jakie jest jego zastosowanie oraz zalety.

Kontakt

Kontakt Damar Sp. z o.o. Sp.k.

Damar Sp. z o.o. Sp.k., Bytów

Opinie (0)

Opinie o firmie Damar Sp. z o.o. Sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.