Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732564905
REGON: 152154774
Rok założenia:
2004

O firmie

Nieustannie od 2004 roku prowadzimy stację kontrolującą stan techniczny pojazdów Damar. Jej pierwsza siedziba zlokalizowana jest w Częstochowie, a druga w Pankach. Jesteśmy specjalistami od profesjonalnych mechaniki samochodowej. Jak nikt inny znamy się na autach!

Oferta

W naszej stacji znajdziecie nowoczesną linię diagnostyczną niemieckiej firmy Maha, która pozwala nam na wykonywanie przeglądów rejestracyjnych każdego samochodu osobowego i ciężarowego do 3,5 t. Oprócz tego przeprowadzamy przeglądy motorowerów oraz motocykli. Zapewniamy dokładne i sprawne usługi najwyższej jakości.

Oferujemy przeglądy pojazdów z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym przez policję, po wypadku drogowym oraz samochodów do nauki jazdy „L”. Dodatkowo wykonujemy przeglądy przyczep do 3,5 tony, pojazdów zasilanych gazem LPG, ciągników rolniczych i aut przystosowanych do przewozu osób.

Naprawiamy skrzynie biegów, silniki samochodowe, turbosprężarki i układy hamulcowe, chłodzenia czy napędowe. Ponadto wymieniamy filtry, klocki hamulcowe, łożyska amortyzatora bądź linki gazu. Zajmujemy się również zbieżnością i geometrią kół, diagnostyką samochodową oraz czyszczeniem układu paliwowego.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Damar.


Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Damar sc FHU

Damar sc FHU, Częstochowa

Opinie (3)

Opinie o firmie Damar sc FHU

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Stasinski
Stasinski
5.0
23.12.2018
Polecam wszystkim rzetelna i miła obsługa a przede wszystkim profesionalizm
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.11.2014
Diagnostyka dobrze wykonana, zawsze można sprawdzić zawieszenie. Miła obsługa, fachowa. POLECAM!!!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.09.2013
Rewelacyjna stacja diagnostyczna od paru lat robię przeglądy przez przypadek tam trafiłem i na pewno nie zrezygnuję z usług tych Państwa, najwyższy poziom konkretnie i na temat co i jak. Polecam na 100%