Hotel dla zwierzaków
Hotel dla zwierzaków, Dalmat, Gierłatowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7891556049
REGON: 300788125
Rok założenia:
2008

O firmie

Hotel Dalmat swoją siedzibą ma w Gierłatowie, w powiecie wrzesińskim, w województwie wielkopolskim. Naszą działalność rynkową rozpoczęliśmy jeszcze w 1993 roku i od tamtej pory zajmujemy się opieką nad zwierzętami. Jesteśmy profesjonalnym hotelem dla zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy na stronę internetową.


Oferta

Dalmat to hotel w którym robimy wszystko aby zwierzęta czuły się komfortowo. Dobro Państwa podopiecznych jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy ludźmi, których praca i poświęcenie wynikają z miłości do zwierząt i zrozumienia dla ich potrzeb, co staramy się oddać w codziennych obowiązkach.

Nasz hotel dla zwierząt jest doskonale wyposażony, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć wiele zwierząt jednocześnie i zapewnić opiekę na najwyższym poziomie każdemu z nich. Chętnie przyjmujemy psy, koty oraz inne zwierzęta. Nasz hotel posiada:
  • kojce dla psów,
  • ogrzewane pomieszczenia,
  • ogrodzony wybieg dla psów.
Chętnie zaopiekujemy się Waszymi pupilami w trakcie wakacji oraz innych ważnych wyjazdów. Gwarantujemy fachową opiekę, a także stały nadzór weterynaryjny. Mają Państwo więc pewność, że zwierzaki są bezpieczne.

W celu przyjęcia ulubieńca do hotelu obowiązuje go aktualne świadectwo szczepień przeciw wściekliźnie oraz innym chorobom zakaźnym. Konieczne jest także zabezpieczenie przeciwpchelne i przeciwkleszczowe. Warto przywieźć ze sobą kocyk lub inne posłanie, które nie było prane przed przyjazdem, dzięki czemu zwierzak będzie mógł czuć zapach domu. W przypadku suczek wymagamy zabezpieczenia przed pokryciem. Obroża psa lub kota nie może być metalowa.

Dodatkowo specjalizujemy się w szkoleniach i tresurze psów. Podejmiemy się organizacji kursów na posłuszeństwo, wychowania psa oraz dotyczących żywienia i wychowywania szczeniąt oraz psów dorosłych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty zachęcamy do kontaktu.
Warto zapewnić właściwe wakacje dla zwierząt i skorzystać z naszej oferty!

Artykuły

Czym powinien charakteryzować się hotel dla zwierząt?
Czym powinien charakteryzować się hotel dla zwierząt?
W przypadku wyjazdu warto zapewnić zwierzęciu domowemu najlepszą możliwą opiekę. Pobyt w specjalistycznym hotelu dla zwierząt jest doskonałym rozwiązaniem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dalmat

Dalmat, Gierłatowo

Opinie (12)

Opinie o firmie Dalmat

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Laura
Laura
5.0
01.01.2020
Fajne miejsce i chętnie oddaję tam moje zwierzęta, gdy wyjeżdżam. Wiem, że dostanę je z powrotem zadbane i we właściwej kondycji.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
21.11.2019
Jest naprawdę nieźle - standard opieki i zakwaterowania w porządku. Po raz trzeci korzystałem i nadal uważam, że to bardzo dobry hotelik dla zwierząt.
Dariusz
Dariusz
5.0
17.09.2019
Sprawdzili się - wiedzą, jak dbać o zwierzęta. Oddawałem już i psa i koty, więc wiem, że umieją postępować właściwie z różnymi gatunkami. Polecam ten hotelik.
Jasiek
Jasiek
5.0
18.07.2019
Miałem wakacje ja, miał wakacje mój pies. Czasem hotel dla zwierząt to konieczność, a wówczas warto wybrać najlepszą opcję i dla mnie Dalmat to właśnie taka opcja. Polecam z czystym sumieniem.
Damian
Damian
5.0
26.05.2019
Tresura psów, którą zorganizowali naprawdę sporo dała. Dżeko stał się bardziej posłuszny, zniknęło sporo negatywnych przyzwyczajeń. Dzięki!
Dagmara
Dagmara
5.0
31.03.2019
Mają naprawdę fajne warunki, jeżdżę bez obaw na wakacje i zostawiam kota pod ich opieką. Polecam, bo warto.
Karolina
Karolina
5.0
28.01.2019
Fachowo i konkretnie - bardzo dobre szkolenie dla psów. Widać dużą wiedzę z zakresu behawioryzmu. Serdecznie polecam.
Andrzej
Andrzej
5.0
05.11.2018
Aż do zeszłego roku nie jeździłem na wakacje, bo nie za bardzo miałem co zrobić z moim psem, ale potem trafiłem na Dalmat - ktoś mi polecił, więc zaryzykowałem i absolutnie nie zawiedli moich oczekiwań. Profesjonalna obsługa i duże doświadczenie. Super miejsce.
Iza
Iza
5.0
24.09.2018
Zawsze miałam obawy przed oddawaniem zwierzaka, ale Dalmat już sprawdziłam i wiem, że pracują tam ludzie dla których zwierzęta są ważne i dlatego poświęcają im maksimum uwagi. Bardzo dobry hotelik, zawsze polecam wszystkim znajomym.
Jakub
Jakub
5.0
13.07.2018
Mają co trzeba, żeby właściwie zajmować się zwierzętami, a przede wszystkim doświadczenie i troskę. Dlatego nie boję się, że coś się stanie mojemu pupilowi i chętnie polecam Dalmat.
Cezary
Cezary
5.0
10.05.2018
Już dwa razy oddawałem tam mojego kota. Rzetelna obsługa, czysto, zwierzęta zadbane, obsługa profesjonalna. Polecam, bo warto.
Barbara
Barbara
5.0
01.03.2018
Super hotelik dla zwierzaków! Już trzecie wakacje oddaję tam moją sunię Malinkę i zawsze troskliwie się nią zajmują. Wiem, że to miejsce gdzie właściwie o nią dbają i dlatego z pewnością pozostanę stałą klientką.