Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9521015730
REGON: 016031755
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Jesteśmy profesjonalną firmą, która już od ponad dwudziestu lat zajmuje się dostarczaniem najlepszy...
Prowadzimy sprzedaż pokryć dachowych. Dbamy o to, by nasze produkty cechowały się wysoką jakością, ...
Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją pokryć dachowych. Zawsze dokładnie sprawdzamy ich jakość...
Blacha tytan-cynk marki Rheinzink to nowoczesny materiał budowlany, który jest odporny na niekorzys...

O firmie

Siedziba firmy Dachlux Krzysztofa Jedynaka znajduje się w Starych Babicach, niedaleko Warszawy. Przedsiębiorstwo posiada również liczne oddziały w stolicy, Łomiankach, Wolicy, Mińsku Mazowieckim, Grodzisku Mazowieckim i innych miejscach. Sprzedaje w nich wysokiej jakości materiały dekarskie. Zajmuje się tym już od 1997 roku.

Oferta

Dach to jeden z najważniejszych elementów każdego domu. By dobrze spełniał swoją funkcję, czyli chronił przed warunkami atmosferycznymi musi być wytrzymały, a ten efekt można osiągnąć tylko, jeśli dekarze będą korzystali z najlepszych jakościowo materiałów. Artykuły renomowanych marek znajdą Państwo w ofercie Dachlux. Przedsiębiorstwo zapewnia ogromny wybór materiałów, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Dzięki indywidualnemu podejściu do zleceń każdy klient otrzymuje dokładnie to czego szukał, np. pokrycia dachowe. Można je podzielić na:
  • dachówki ceramiczne
  • dachówki betonowe
  • dachówki bitumiczne
  • blachodachówki
Do dachów potrzebne są oczywiście odpowiednie elementy wykończeniowe. Są to artykuły wpływające na wytrzymałość konstrukcji, jej estetykę i bezpieczeństwo mieszkańców budynku oraz pracujących na wysokości. Do najważniejszych z nich należą bez wątpienia rynny, które sprzedawane są jako całe systemy odwadniające. Składają się z elementów blaszanych lub PCV i skutecznie odprowadzają wodę. Budując spadzisty dach nie można też zapomnieć o śniegołapach i elementach ułatwiających poruszanie się, takich jak ławy kominiarskie. Oczywiście firma sprzedaje też podbitki, taśmy dachowe, kołnierze i kominki wentylacyjne. Klienci znajdą też w ofercie materiały potrzebne do izolacji dachów oraz okna. Izolacje przeznaczone są do dachów spadzistych i płaskich. Maty z wełny mineralnej oraz płyty warstwowe zapewniają odpowiednią termoizolację, tak samo jak szczelne okna dachowe. Stolarka połaciowa różni się od tej klasycznej sposobem montażu i otwieraniem, dlatego jej produkcją zajmują się wyłącznie doświadczone firmy. Do oferty związanej z oknami dachowymi zaliczane są również świetliki, wyłazy dachowe oraz schody prowadzące na strych. Wszystko to składa się na kompleksową ofertę, która umożliwia wybudowanie od podstaw lub wyremontowanie każdego dachu.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej, w tym aktualne promocje znajdą Państwo na stronie internetowej. Osoby zainteresowane zakupem mogą się też kontaktować z firmą telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Dachlux

Dachlux, Stare Babice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Dachlux


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.