Świadczymy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie
Świadczymy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie, Dąbrowska Karolina Ziętal Piotr Kancelaria Notarialna s.c., Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9591975872
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Nasza Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w Kielcach. Na rynku działamy od 2016 roku. Właścicielami firmy są Karolina Dąbrowska oraz Piotr Ziętal. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Nasza Kancelaria Notarialna służy pomocą zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza to klucz do sukcesu naszej kancelarii. Dokonujemy wszelkich czynności wynikających z ustawy Prawo o notariacie oraz odrębnych przepisów. Nasze usługi wykonujemy w języku polskim, jednak na żądanie strony dokonujemy czynności w języku obcym z pomocą tłumacza przysięgłego.

Specjalizujemy się w sporządzaniu wielu dokumentów, do których należą między innymi:
  • akta notarialne,
  • umowy darowizny,
  • intercyza,
  • hipoteka,
  • testament.
Ponadto sporządzamy poświadczenia, wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Zajmujemy się także sprawami związanymi ze sprzedażą i zamianą nieruchomości czy też przy zawarciu umowy spółki. Wszelkie działania podejmujemy na podstawie ustaw oraz przepisów szczególnych, które odnoszą się do czynności notarialnych.

Wszystkie zainteresowane współpracą z nami osoby zapraszamy do kontaktu. Podczas konsultacji obliczymy wysokość opłaty notarialnej. Do wszelkich powierzonych nam zadań podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Zapewniamy jasne warunki współpracy i elastyczne godziny pracy. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi zmianami prawnymi, dzięki czemu możemy zapewnić rzetelną współpracę.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Notarialnej z Kielc.

Artykuły

Na czym polega zawód notariusza?
Na czym polega zawód notariusza?
Dla niektórych wydaje się to oczywiste, jednak nie każdy wie, czym zajmuje się notariusz i co u niego załatwimy. Dowiedz się, aby wiedzieć na przyszłość!

Wideo

Kontakt

Kontakt Dąbrowska Karolina Ziętal Piotr Kancelaria Notarialna s.c.

Dąbrowska Karolina Ziętal Piotr Kancelaria Notarialna s.c., Kielce

Opinie (1)

Opinie o firmie Dąbrowska Karolina Ziętal Piotr Kancelaria Notarialna s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
24.09.2019
Jestem zadowolony ze współpracy z tą kancelarią. Od pierwszego spotkania wiedziałem jaka będzie kwota za całość usług. Widać, że notariusze prowadzący tą kancelarię mają duże doświadczenie i wiedzę.