Tłumaczenia i kursy angielskiego
Tłumaczenia i kursy angielskiego, DA DOBOSZ Akademia Angielskiego, Lubin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6921336554
Rok założenia:
2003
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Akademię Angielskiego DA DOBOSZ znajdą Państwo w Lubinie. Prowadzi ją Grzegorz Dobosz − tłumacz przysięgły języka angielskiego. Firma nie tylko naucza angielskiego, ale wykonuje także kompleksowe tłumaczenia. Zapewnia atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość przekładów.

Oferta

Przyczyn powszechnego używania języka angielskiego na całym świecie jest wiele. Można tu wymienić globalizację oraz fakt, że coraz więcej ludzi podróżuje, pracuje lub żyje poza granicami swojego kraju, gdzie angielski jest oficjalnym językiem. Tego typu wyjazdy nierzadko wiążą się z koniecznością przetłumaczenia rozmaitych dokumentów i tekstów. Właśnie w tym celu założyliśmy swoją działalność, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i pomóc im w zrozumieniu języka angielskiego.

Podejmiemy się przetłumaczenia wypowiedzi i tekstów specjalistycznych obejmujących tematykę farmaceutyczną, medyczną, handlową, techniczną, prawną, ekonomiczną, a także finansową i bankową. Problemu nie stanowi dla nas przekład prawa jazdy, świadectwa szkolnego czy dyplomu. Posiadamy też uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego. Przełożone teksty dostarczamy Państwu w postaci wydruku komputerowego. Istnieje też możliwość przesłania pliku na adres mailowy. Ponadto zajmujemy się tłumaczeniami ekspresowymi. Realizując zlecenia zwracamy uwagę na terminowość i dokładność.

Firma DA DOBOSZ z Lubina wykonuje:
  • tłumaczenia medyczne z angielskiego
  • tłumaczenia prawne z angielskiego
  • tłumaczenia handlowe z angielskiego
  • tłumaczenia umów
  • tłumaczenia dyplomów
  • tłumaczenia finansowe z angielskiego
  • tłumaczenia korporacyjne z angielskiego
  • tłumaczenia farmaceutyczne z angielskiego
Kolejnym profilem naszej działalności jest udzielanie fachowej pomocy w kontaktach zagranicznych. Jesteśmy w stanie podczas rozmowy telefonicznej z osobą mówiącą po angielsku uzyskać istotne dla Państwa informacje. Zajmujemy się również prowadzeniem kursów językowych dla pracowników firm i instytucji. Poprzez zastosowanie nowoczesnych i skutecznych metod nauczania w krótkim czasie pomożemy Państwu podnieść umiejętności z zakresu swobodnego posługiwania się językiem.

Gwarantujemy ekspresową realizację zleceń i atrakcyjne ceny, które są stałe i nie ulegają zmianie ze względu na trudność tekstu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług naszej firmy.

Kontakt

Kontakt DA DOBOSZ Akademia Angielskiego

DA DOBOSZ Akademia Angielskiego, Lubin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie DA DOBOSZ Akademia Angielskiego