Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9491602752
REGON: 243531048
Rok założenia:
2014

O firmie

W firmie D&D zajmujemy się świadczeniem usług spawalniczych od 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie. Właścicielem jest Damian Duś.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi motoryzacyjne. Specjalizujemy się między innymi w naprawie samochodów. Obsługujemy pojazdy różnych modeli i marek. Zajmujemy się przeprowadzaniem przeglądów technicznych, wymianą opon i serwisem klimatyzacji. Oprócz tego zapewniamy wymianę płynów i olejów.

W naszej ofercie można znaleźć również auto detailing, polegający na czyszczeniu, renowacji i konserwacji samochodu. Zależy nam na tym, aby przedłużyć żywotność pojazdu oraz zabezpieczyć go przed działaniem czynników atmosferycznych i korozją. Zakres tej usługi obejmuje takie czynności jak:
  • odnawianie karoserii,
  • zabezpieczanie lakieru,
  • usuwanie rys i zadrapań,
  • czyszczenie tapicerki,
  • czyszczenie szyb, lusterek i elementów wyposażenia.
Dodatkowo oferujemy Państwu szeroki zakres usług spawalniczych. Spawamy aluminium oraz konstrukcje z metali żelaznych i kolorowych. Wykonujemy garaże, wiaty, ogrodzenia, balustrady i schody. W pracy wykorzystujemy metodę spalania gazu płynnego i łuku elektrycznego.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi produkcja wykrojników obuwniczych i kaletniczych, które świetnie nadają się do cięcia skóry naturalnej, ekoskóry, tworzyw sztucznych i filcu.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt D&D - Wykrojniki obuwnicze i kaletnicze, spawanie aluminium, konstrukcje stalowe

D&D - Wykrojniki obuwnicze i kaletnicze, spawanie aluminium, konstrukcje stalowe, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie D&D - Wykrojniki obuwnicze i kaletnicze, spawanie aluminium, konstrukcje stalowe