Projektowanie obiektów przemysłowych
Projektowanie obiektów przemysłowych, CuprumPro Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992836294
REGON: 36900569000000
KRS: 0000709013
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Siedziba spółki CuprumPro znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo zajmuje się usługami projektowymi. Projektuje przede wszystkim na zlecenie podmiotów gospodarczych. Pracownicy firmy mają duże doświadczenie w branży.

Oferta

Budownictwo przemysłowe to dziedzina w której nie ma miejsca na pomyłki i przestoje. Z tego powodu zespół projektantów CuprumPro zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, zawarcie w planach wszystkich ważnych danych oraz dotrzymywanie terminów. Firma podejmuje się kompleksowej realizacji zleceń, tzn. nie tylko przygotowania samych projektów, ale też dokumentacji przedprojektowej, zdobycia potrzebnych pozwoleń i nadzoru projektowego. W ramach działań poprzedzających inwestycję sporządzane są studia wykonalności i lokalizacji, ekspertyzy i analizy techniczne oraz środowiskowe. Z kolei uzyskiwane pozwolenia dotyczą wycinki drzew, warunków zabudowy, pozwolenia na budowę i pozwoleń wodno-prawnych. Oczywiście możliwe jest też sporządzanie kosztorysów i opracowań, które są niezbędne do uzyskania warunków zabudowy. Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo obejmuje również:
  • projekty budowlane
  • projekty techniczne
  • projekty wykonawcze
  • projekty warsztatowe
Pisma przygotowywane w biurze to również dokumentacje UDT i TDT, a także instrukcje korzystania z maszyn, ich konserwacji oraz prowadzenia prac remontowych.

CuprumPro zajmuje się projektowaniem obiektów przemysłowych i górniczych. W tym pierwszym przypadku są to zakłady przetwarzające rudy, złomowiska, hale produkcyjne, a także kotłownie. Możliwe jest zaprojektowanie całego zaplecza technicznego i socjalnego oraz ciągów transportowych do surowców. Z kolei projekty górnicze, które przygotowuje spółka, odnoszą się przede wszystkim do budowy nowych i modernizacji już istniejących kopalń. Plany opracowywane w biurze dotyczą też pogłębiania szybów, odwadniania kopalnianych chodników i dostarczania do nich powietrza. Projektanci mają na swoim koncie również tworzenie planów transportu podziemnego i klimatyzacji w rozległych obiektach.

Poza wymienionymi usługami biuro projektowe planuje też na rzecz budownictwa ogólnego. Projektuje instalacje sanitarne, ujęcia wody, oczyszczalnie ścieków i konstrukcje inżynierskie. Może się również zająć planami remontów, modernizacji i rozbudów obiektów, a także projektami adaptacji.

Wymienione informacje to nie wszystko czym zajmuje się firma CuprumPro. Więcej o działalności spółki można przeczytać na stronie internetowej. W sprawie oferty najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt CuprumPro Sp. z o.o.

CuprumPro Sp. z o.o., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie CuprumPro Sp. z o.o.