Ogromny wybór tortów okolicznościowych
Ogromny wybór tortów okolicznościowych, Cukiernia Roma. Łukasz Radzimowski, Nowe

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5591355601
REGON: 092976985

O firmie

Cukiernia Roma powstała w 1972 roku. Siedziba mieści się w Nowem, w powiecie świeckim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju wyrobów cukierniczych. Osobą decyzyjną jest Łukasz Radzimowski.

Oferta

Posiadamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie w branży cukierniczej. Przez ten czas znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę oraz poznaliśmy oczekiwania naszych klientów. Zajmujemy się produkcją tortów i innych wyrobów cukierniczych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych.

Proponujemy:
  • torty na zamówienie,
  • torty okolicznościowe,
  • torty weselne,
  • torty urodzinowe,
  • kostki tortowe,
  • desery lodowe.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną realizację zleceń. Podczas pieczenia korzystamy z najwyższej jakości produktów i opieramy się na sprawdzonych przepisach. Wykonujemy bardzo zróżnicowane ciasta, jednak zawsze bierzemy pod uwagę okoliczność na którą ma ono być. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zamówień.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Kreatywność i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Cukiernictwo to dziedzina, która nieustannie się rozwija, dlatego w miarę możliwości uczestniczymy w różnych kursach i szkoleniach, które podnoszą poziom naszych kompetencji.

W sprzedaży mamy także ogromny wybór kostek tortowych, między innymi jest to kostka malibu, marczello, orzechowa, bezowa, jogurtowa, owocowa, japońska oraz wiedeńska. Nasze ciasta to idealny dodatek do kawy czy herbaty.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze zadowolić każdego klienta. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę. Pozostałe nasze cukiernie znajdują się w Warlubiu i Grudziądzu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia cukierni Roma w Nowem.

Artykuły

Wybieramy tort weselny
Wybieramy tort weselny
Ślub to ogromne przedsięwzięcie. Niezależnie, od której strony doń podejdziemy, musimy dokonywać ważnych wyborów. Jednym z nich jest wybór tortu weselnego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cukiernia Roma. Łukasz Radzimowski

Cukiernia Roma. Łukasz Radzimowski, Nowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Cukiernia Roma. Łukasz Radzimowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

ada
ada
5.0
28.05.2019
polecam pyszne wyroby