Produkcja tortów i innych wyrobów cukierniczych na zamówienie
Produkcja tortów i innych wyrobów cukierniczych na zamówienie, Cukiernia Babeczka Małgorzata Stachnik, Werynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8141465656
REGON: 181013611
Rok założenia:
2013

O firmie

Cukiernia Babeczka znajduje się w Weryni, w województwie podkarpackim. Działamy w branży od 2013 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Oferta

Cukiernia Babeczka to wyjątkowe miejsce. Oferujemy gotowe wyroby cukiernicze i przygotowujemy słodkości na zamówienie. Od dekady z najlepszych składników tworzymy niezwykle smaczne i zachwycające estetyką wykończenia produkty. Są wśród nich przede wszystkim torty okolicznościowe, np. przygotowywane na urodziny dzieci. Ponadto realizujemy zamówienia na torty z okazji chrztu, komunijne, a także imieninowe i weselne. Z okazji wesel przygotowujemy też specjalne zestawy, tzw. szyszki, zawierające 5 rodzajów ciast i 3 rodzaje ciastek zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego. Oczywiście oferujemy też inne ciasta i ciasteczka. W Cukierni Babeczka przygotowujemy m.in. takie ciasta jak:
  • makowce,
  • serniki na zimno i pieczone,
  • szarlotki,
  • tarty słodkie,
  • kruche ciasta z wiśniami,
  • rolady,
  • orzechowo-miodowe.
Ponadto polecamy rurki z kremem, miniptysie, drożdżówki, pierniczki, eklerki, babeczki, kremówki i ciastka z marmoladą, kruche oraz owsiane. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie słodkości dla siebie! Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Więcej informacji udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Naturalny smak wyjątkowych wyrobów z cukierni Babeczka
Naturalny smak wyjątkowych wyrobów z cukierni Babeczka
Wyjątkowe smaki i wyjątkowe twory cukiernicze powstają głównie dzięki wykorzystaniu naturalnych składników. Znajdziesz je w ofercie cukierni Babeczka.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cukiernia Babeczka Małgorzata Stachnik

Cukiernia Babeczka Małgorzata Stachnik, Werynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Cukiernia Babeczka Małgorzata Stachnik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.