Pomoc detektywistyczna na najwyższym poziomie
Pomoc detektywistyczna na najwyższym poziomie, CSI Usługi Detektywistyczne Bogdan Naruszewicz, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9261224677
REGON: 080324246
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma CSI Usługi detektywistyczne znajduje się w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2009 roku. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zadań dochodzeniowo-śledczych i operacyjnych. Właścicielem jest były oficer policji, Bogdan Naruszewicz.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług detektywistycznych. Posiadamy jedenaście lat doświadczenia w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci indywidualni, a także przedsiębiorstwa.

Oferujemy:
 • poszukiwanie osób,
 • pozyskiwanie pracowników dla firm,
 • wyszukiwanie miejsc pracy,
 • udowodnienie zdrady małżeńskiej,
 • śledzenie współmałżonka,
 • wyjaśnianie tajemniczych zaginięć.
Zakres naszych obowiązków obejmuje także uzyskiwanie dowodów w sprawach rozwodowych, uzyskiwanie dowodów w innych postępowaniach cywilnych, ustalenie miejsca pracy oraz majątku dłużnika, poszukiwanie osób ukrywających się, poszukiwanie utraconego mienia, zbieranie dowodów potwierdzających niewinność przy fałszywym oskarżeniu, a także zbieranie dowodów przy wypadkach komunikacyjnych. Współpracujemy też z wieloma firmami, dla których przeprowadzamy wywiady gospodarcze, pomagamy w sprawdzeniu wiarygodności kontrahentów, ustalamy stany majątkowe i zbieramy inne tego typu informacje. Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się też w wykrywaniu urządzeń podsłuchowych oraz zbieraniu i dokumentowaniu dowodów świadczących o nierespektowaniu umowy w zakresie zakazu konkurencji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Podczas realizacji zadań korzystamy z najnowszych metod naukowych i technicznych. Zapewniamy także pełną dyskrecję.

Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy CSI, która znajduje się w Zielonej Górze.Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt CSI Usługi Detektywistyczne Bogdan Naruszewicz

CSI Usługi Detektywistyczne Bogdan Naruszewicz, Zielona Góra

Aktualności

 • usługi detektywistyczne

  10.03.2024

  Jeśli poszukujesz prywatnego detektywa, który pomoże Ci odnaleźć zaginioną osobę, ważne jest, aby wybrać odpowiednią osobę do tego zadania. Najważniejsze jest upewnienie się, że wybrany detektyw ma doświadczenie w poszukiwaniu zaginionych osób. Jeśli potrzebujesz pomocy w odnalezieniu zaginionej osoby, skontaktuj się z nami.

  Więcej informacji
 • zdrada

  14.01.2024

  Nasza firma oferuje usługę, która pozwala na monitorowanie aktywności małżonka i uzyskanie wglądu w jego codzienne czynności. Ta usługa jest doskonałym sposobem na sprawdzenie, czy ukochana osoba jest wierna. Dodatkowo może pomóc Ci odkryć, gdzie spędza swój wolny czas i co robi w ciągu dnia. Dzięki naszej usłudze monitorowania możesz mieć pewność, że będziesz miał wszystkie informacje potrzebne do podejmowania świadomych decyzji dotyczących Twojego związku. Dlaczego więc czekać? Skontaktuj się z nami.

  Więcej informacji
 • detektyw

  02.11.2023

  Dowodzenie zdrady małżeńskiej jest trudnym zadaniem. Wymaga dużo czasu i energii. Jednakże posiadamy niezbędną wiedzę i zrozumienie, aby poradzić sobie z taką sytuacją. Możemy przeprowadzić śledztwo, które ujawni fakty. Zachęcamy do kontaktu z nami.

  Więcej informacji
 • pozyskiwanie pracowników dla firm

  09.09.2023

  Jednym z najważniejszych elementów każdej firmy jest siła robocza. Firma może mieć wyjątkowe produkty i usługi, ale bez zespołu wykwalifikowanych pracowników, którzy je dostarczą, nie będzie w stanie się rozwijać. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby pozyskiwać odpowiednie osoby do pracy w swojej organizacji. Nasza firma specjalizuje się w pomaganiu firmom w znalezieniu właściwych kandydatów, którzy dołączą do ich zespołu.

  Więcej informacji
 • detektyw

  10.07.2023

  W naszej agencji oferujemy różnorodne usługi, w tym poszukiwanie ludzi i przedmiotów. Nasz zespół jest gotowy do odnajdywania zaginionych osób, niezależnie od tego, czy zniknęły one na lądzie, na morzu czy w powietrzu. Jesteśmy dumni z naszej umiejętności odnajdywania zaginionych i łączenia ich z rodziną. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie CSI Usługi Detektywistyczne Bogdan Naruszewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.07.2016
skuteczny i fachowy.Godny polecenia !!!!