Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010046065
KRS: 0000681163
Branża:

O firmie

CS Group Polska S.A. to właściciel marek pkt.pl, Biznes Finder i aleRanking oraz Agencja Interaktywna ClearSense i Akademia e-marketingu ClearSense.

Wyróżnia nas gwarancja wysokiej jakości usług i zwrotu z inwestycji, a dzięki dostępowi do zaawansowanych systemów zarządzania kampaniami możemy szybko reagować na zmieniające się w reklamie trendy.

Pracujemy na sukces przedsiębiorstw sektora MSP, a zintegrowane strategie marketingowe realizowane dla naszych klientów opierają się na sprawdzonych i efektywnych rozwiązaniach aktywnego e-marketingu.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy status Google Partner Premium AdWords, potwierdzający wysoką jakość naszych działań w zakresie reklamy AdWords. Od lat jesteśmy także członkiem IAB Polska – Związku Pracodawców Branży Internetowej i aktywnie uczestniczymy w rozwoju polskiego rynku internetowego. Prowadzimy również ogólnopolski projekt Akademia e-Marketingu dla sektora MSP. To cykl bezpłatnych konferencji, podczas których oswajamy polski biznes z tajnikami reklamy online.

Oferta

Zakres świadczonych przez CS Group Polska usług koncentruje się na budowaniu wizerunku firmy w sieci poprzez kontrolowane i bezpieczne działania SEO (optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek), promocję firmy w wartościowych katalogach: pkt.pl, europages.pl, biznesfinder.pl, projektowanie i zarządzanie stronami WWW, komunikację w Social Media, realizacje z obszarów Video i Content Marketingu oraz kampanie Google AdWords.

Wyszukiwarki i katalogi usług i firm z grupy pkt.pl oraz usługa Multibox są jednym z najbardziej popularnych i dostępnych narzędzi dla wszystkich firm poszukujących potencjalnych klientów.

Za pośrednictwem naszych serwisów, zapewniamy firmom dotarcie do osób, które są zdecydowane na zakup usługi bądź produktu. Badania prowadzone wśród użytkowników naszych serwisów wskazują, że blisko 80% z nich prawie każdego dnia poszukuje informacji o usługach, produktach oraz firmach. Osoby odwiedzające serwisy pkt.pl mogą skontaktować się z ponad 1,7 mln dostawców za pomocą e-maila, telefonu oraz strony internetowej, a baza obejmuje ponad 1700 branż konsumenckich i biznesowych. Informacje o przedsiębiorcach prezentowane są w formie wizytówek biznesowych, zawierających opis firmy wraz ze zdjęciami i video oraz pełną ofertą kierowaną do potencjalnych klientów. Każda z wizytówek jest w pełni zintegrowana z popularnymi mediami społecznościowymi i pozwala na interakcję z użytkownikami za pośrednictwem panelu opinii i recenzji.

Marki i specjalizacje

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt CS Group Polska S.A.

CS Group Polska S.A., Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie CS Group Polska S.A.

Średnia ocen ogólnych

4,7

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
4,7
Obsługa
4,7
Godne polecenia
4,7

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
4,0
29.05.2017
Obsługa w tej firmie jest w pełni rzetelna, potrafią odpowiedzieć na każde zapytanie. Współpraca póki co układa się pomyślnie.
 • Jakość/cena
  4,0
 • Obsługa
  4,0
 • Godne polecenia
  4,0
Katarzyna
Katarzyna
5,0
29.05.2017
Mam wykupioną wizytówkę w serwisie pkt.pl Otrzymuję coraz więcej zleceń i wszyscy zleceniodawcy mówią, że znaleźli mnie w pkt. Polecam
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Krzysztof
Krzysztof
5,0
29.05.2017
Moja strona internetowa dość nisko się pozycjonowała, ale po wprowadzonych przez CS Group wygląda co całkiem dobrze. Jestem zadowolony z usług.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0