Wynajem maszyn budowlanych
Wynajem maszyn budowlanych, Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1230831053
REGON: 014844951
Dodatkowe kontakty:

71 325 41 86

608 286 486

O firmie

Nasz oddział warszawskiej firmy CRAMO znajduje się we Wrocławiu. Jesteśmy obecni w całej Polsce oraz poza jej granicami, między innymi w Skandynawii. Prowadzimy działalność w branży budowlanej. Specjalizujemy się w wynajmie urządzeń i narzędzi niezbędnych do realizowania prac budowlanych i remontowych. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, zdobywane od końca lat 90. XX wieku.

Oferta

Wznoszenie nowych budynków i konstrukcji oraz remontowanie starszych obiektów wymaga zastosowania szeregu narzędzi i maszyn. Zakup nowych urządzeń jest jednak drogi, dlatego jeśli szukają Państwo ekonomicznych rozwiązań, to nasza oferta jest najlepszym wyborem. Gwarantujemy duży wybór urządzeń, konkurencyjne ceny i szybkie dostarczanie sprawnych maszyn.

Nasze usługi świadczymy na rzecz firm budowlanych, zakładów przemysłowych oraz klientów indywidualnych. Każdemu z klientów proponujemy wynajem kompleksowych rozwiązań - od małych narzędzi, przez cięższe maszyny, aż po zaplecze logistyczne. Dysponujemy między innymi minikoparkami, ładowarkami, spycharkami i walcami. Ponadto zajmujemy się dostarczaniem rusztowań, podestów przeznaczonych do prowadzenia prac wysokościowych oraz kontenerów idealnie nadających się na magazyny, szatnie i sanitariaty. Nie wyczerpuje to naszej oferty, ponieważ posiadamy także urządzenia niezbędne do betonowania, agregaty prądotwórcze, wózki transportowe, spawarki, piły, frezarki oraz wiertarki. Nie brakuje u nas również rozwiązań dedykowanych do sprzątania, np. myjek ciśnieniowych oraz mierzenia. Wymienione urządzenia to nie wszystkie z naszej oferty, bo składają się na nią także osuszacze, pompy, zagęszczarki i szlifierki.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji oraz możliwość zarezerwowania urządzeń znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu

Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu