Wynajem maszyn budowlanych
Wynajem maszyn budowlanych, Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1230831053
REGON: 014844951
KRS: 0000026748
Dodatkowe kontakty:

71 336 60 07

604 649 490

Rok założenia:
1999

O firmie

Nasz oddział warszawskiej firmy CRAMO znajdą Państwo we Wrocławiu. Od końca lat 90. XX wieku zajmujemy się wynajmem maszyn, narzędzi oraz konstrukcji przeznaczonych do prowadzenia prac budowlanych i remontowych. Klientom gwarantujemy duży wybór profesjonalnych sprzętów, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

Oferta

Nasza oferta to wynik starannej analizy zapotrzebowania zgłaszanego przez klientów indywidualnych, firmy budowlane oraz zakłady przemysłowe. Doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci, dlatego nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt renomowanych firm i poszerzamy ofertę. W Państwa ręce oddajemy nowoczesne, funkcjonalne i efektywne rozwiązania sprawdzające się podczas prac budowlanych i remontowych.

Dzięki kompleksowości naszej oferty skompletują Państwo w pełni zaplecze każdej inwestycji, ponieważ posiadamy agregaty prądotwórcze i kontenery mieszczące w sobie biura, szatnie, magazyny i sanitariaty. Dysponujemy również rusztowaniami, podnośnikami koszowymi sprawdzającymi się podczas prac wysokościowych oraz ciężkimi maszynami, takimi jak walce, miniwywrotki, koparki i ładowarki. W naszej ofercie znajduje się ponadto wiele pił przeznaczonych do cięcia różnych materiałów, pomp służących do usuwania wody i szlamu oraz sprężarek. Prowadzimy również wynajem urządzeń tnących, osuszaczy, nagrzewnic, frezarek, szlifierek i urządzeń służących do betonowania. Nasza oferta obejmuje także przyrządy transportowe, takie jak wózki oraz wiele innych narzędzi np. wiertarek, spawarek i giętarek.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego i skorzystania z naszych usług! Pełną ofertę naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam taż dokonają Państwo rezerwacji potrzebnego sprzętu.

Kontakt

Kontakt Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu

Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Cramo Maszyny Budowlane - Oddział we Wrocławiu