Kartonowe opakowania do jedzenia
Kartonowe opakowania do jedzenia, Cornet Design, Lubsko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9281153816
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Cornet Design zlokalizowana jest w Lubsku, na terenie powiatu żarskiego, w województwie lubuskim. Naszym zadaniem jest spełnić oczekiwania każdego klienta.

Oferta

Produkujemy opakowania kartonowe w wielu rodzajach. Nasze produkty świetnie nadają się jako przechowywanie gotowej żywności. Są w pełni bezpieczne podczas stosowania.

Wykorzystujemy najnowsze technologii druku, dlatego jesteśmy w stanie wykonać nadruk na opakowaniach. Jest to bardzo dobry sposób na identyfikację wizualną danej firmy. Umieszczamy logo oraz inne znaki graficzne na kartonie.

Prowadzimy sprzedaż opakowań kartonowych o różnym kształcie, dopasowując je do oczekiwań klientów.

W swojej ofercie posiadamy:
  • rożki na frytki
  • opakowania jednorazowe
  • podkładki pod zapiekanki
  • opakowania do popcornu
  • opakowania do tortilli
  • tacki
  • opakowania do naleśników
Wyróżnia nas przede wszystkim kreatywność oraz wysoka jakość produktów. Liczy się dla nas efekt, który zaskoczy i zadowoli klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy terminowi i zaangażowani w swoją pracę.

Proponowane przez nas opakowania reklamowe są tworzone z najwyższej jakości materiałów. Kartony mogą być zamykane lub otwarte. Nasza firma fachowo doradzi w wyborze odpowiednich produktów. Jesteśmy także znani na rynku z drukowania materiałów reklamowych, w tym plakatów, ulotek, czy wizytówek.

Wykonane przez nas produkty są w pełni spersonalizowane do oczekiwań klienta. Pochłaniają tłuszcz oraz temperaturę, zachowując świeżość posiłków.

Cornet Design z Lubska to firma godna zaufania. Realizujemy swoje zlecenia z zaangażowaniem, starając zachować się najwyższy standard obsługi.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, które są związane z przemysłem, a także farmacją i kosmetykami. Gwarantujemy, że spełnimy oczekiwanie każdego klienta. Ważne jest dla nas dokładne zapoznanie się z jego potrzebami, abyśmy mogli przygotować projekt graficzny, który spełni wszelkie wymogi.

Zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cornet Design

Cornet Design, Lubsko

Opinie (0)

Opinie o firmie Cornet Design