Najlepsze imprezy tylko z nami
Najlepsze imprezy tylko z nami, Confetti Time, Rokiciny-Kolonia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282709628
REGON: 521430148
Rok założenia:
2022

O firmie

Confetti Time w Rokicinach-Kolonii to agencja eventowa, którą prowadzą specjalistki w organizacji imprez. Dokładamy wszelkich starań, by każde przygotowywane przez nas wydarzenie było wyjątkowe. Zapoznajcie się z naszą ofertą i skontaktujcie się z nami.

Oferta

Wiem jak czasochłonnym zajęciem jest organizacja eventu, dlatego oferujemy usługi pozwalające skupić się wyłącznie na pozytywnej stronie wydarzeń. Organizujemy pikniki i inne eventy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, eventy promocyjne, festyny czy imprezy rodzinne.

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe organizujemy w lokalu lub plenerze, jeśli pozwalają na to warunki atmosferyczne. Powierzycie nam przygotowanie komunii, chrzcin, urodzin i wielu innych wydarzeń odbywających się w gronie rodziny i przyjaciół.

Przyjmujemy zlecenia na organizację imprez firmowych. Nasza oferta obejmuje: bankiety i spotkania biznesowe, wyjazdy i imprezy integracyjne, wydarzenia tematyczne, gale i jubileusze, imprezy karnawałowe, pikniki dla pracowników i ich rodzin czy otwarcia i przeniesienia siedziby firmy.

Organizujemy pikniki wraz z takimi atrakcjami, jak między innymi catering, wata cukrowa, warsztaty tematyczne, dmuchańce, balony z helem czy pokazy artystyczne.


Skontaktujcie się z nami, wypełnijcie ankietę i umówcie na bezpłatne spotkanie!

Kontakt

Kontakt Confetti Time

Confetti Time, Rokiciny-Kolonia

Opinie (0)

Opinie o firmie Confetti Time


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.