Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5631391515
REGON: 110246747
Rok założenia:
1999

O firmie

Biuro Compus świadczy dla Państwa usługi od 1999 roku. Zajmujemy się obsługą księgową firm oraz osób prywatnych. Nasza siedziba znajduje się w Chełmie. Właścicielem jest Ewa Kieliszek. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszego biura są usługi księgowe, a także rachunkowe. Podejmiemy się prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, a także księgi rachunkowej. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy mogą dokładnie analizować sytuacje finansową w swojej firmie. Zadowolenie klientów jest dla nasz kluczowe, dlatego gwarantujemy konkurencyjne ceny. Nasza siedziba znajduje się w Chełmie.

Świadczymy również usługi związane z rozliczaniem PIT, CIT czy VAT. Ponadto pomagamy w rozliczaniu działalności z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz urzędami skarbowymi. Pracujemy na najlepszych programach, dzięki czemu zawsze w terminie realizujemy wszystkie zobowiązania. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Nasza oferta to:

  • usługi rachunkowe,
  • rozliczenia firm,
  • rozliczenia ZUS,
  • PIT,
  • księgi przychodów i rozchodów,
  • deklaracje podatkowe,
  • sprawy kadrowe.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę, która do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zapewniamy rzetelność, profesjonalizm oraz poufność.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Compus.

Kontakt

Kontakt Compus Ewa Kieliszek

Compus Ewa Kieliszek, Chełm

Opinie (0)

Opinie o firmie Compus Ewa Kieliszek