Tworzenie i modernizacja stron Internetowych. Fachowe doradztwo
Tworzenie i modernizacja stron Internetowych. Fachowe doradztwo, Compland Leszek Hanćkowiak, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8942420999
REGON: 020133688
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Compland z Wrocławia zajmuje się tworzeniem mobilnych stron internetowych dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Możemy zaoferować Państwu stworzenie od postaw strony internetowej przedstawiającej waszą działalność lub zmodernizować już istniejącą. Właścicielem firmy jest Leszek Hanćkowiak.

Oferta

Firma Compland specjalizuje się w szeroko rozumianych usługach informatycznych. Dzisiejsze działania marketingowe skupiają się przede wszystkim na prowadzeniu strony internetowej, która będzie dostępna dla użytkowników różnych urządzeń elektronicznych. Do naszych usług należy zakładanie przejrzystej i łatwej w obsłudze strony internetowej, która w ciekawy sposób przedstawi ofertę naszych Klientów. Projektujemy mobilne strony internetowe, które będą dostępne także dla użytkowników telefonów komórkowych, czy tabletów.

Założenie strony www to jednak nie wszystko. Należy podjąć kolejne działania, aby informacje o stronie dotarły do jak najszerszego grona potencjalnych Klientów. Tym zajmuje się właśnie nasz dział SEO. Potocznie nazywane pozycjonowanie stron internetowych sprawia, że większa ilość osób może trafić właśnie na daną stronę internetową.

Moderujemy już istniejące strony, tak aby były ciekawsze i bardziej przystępne dla odbiorców. Do naszych usług należy tworzenie loga, projektowanie wyglądu i zakładek.

Oferujemy także usługi informatyczne i serwis komputerowy, który obejmuje działania takie jak:
  • instalacja systemów operacyjnych na licencji Klienta,
  • naprawa systemów operacyjnych,
  • aktualizacja systemów i programów użytkowych,
  • instalacja programów użytkowych,
  • wymiana podzespołów,
  • czyszczenie układu chłodzenia,
  • doradztwo w zakupach,
  • instalacja urządzeń peryferyjnych,
  • budowa sieci LAN,
  • podłączenie Routerów.
Zapraszamy do kontaktu z firmą Compland z Wrocławia. Cechuje nas terminowość i rzetelność.

Artykuły

Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron internetowych
Zanim założymy własną stronę internetową ważne jest określenie celu, jakim ona powstaje, a także odpowiednie zaplanowanie m.in. projektu graficznego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Compland Leszek Hanćkowiak

Compland Leszek Hanćkowiak, Wrocław

Opinie (5)

Opinie o firmie Compland Leszek Hanćkowiak

Średnia ocen

4.4

Opinie użytkowników

Wojciech
Wojciech
4.0
11.07.2020
Uważam, że odkąd zajęli się prowadzeniem mojej strony internetowej, ma ona o wiele więcej wyświetleń. Pozycjonowanie naprawdę działa.
Daria
Daria
5.0
12.05.2020
Podłączyli router w mojej firmie i zainstalowali wszystkie niezbędne programy. Teraz możemy działać o wiele szybciej i sprawniej.
Magdalena
Magdalena
4.0
14.03.2020
Super firma, która pomaga poszerzyć zakres strony internetowej również dla Klientów, którzy korzystają z internetu jedynie na telefonie. Polecam ich, ponieważ naprawdę znają się na informatyce.
Marzanna
Marzanna
5.0
02.01.2020
Polecam ich usługi informatyczne. Zaktualizowali cały mój system, który działa teraz o wiele szybciej. Naprawili niedziałające komputery, a także stworzyli nową szatę graficzną dla mojej strony internetowej.
Maciej
Maciej
4.0
10.11.2019
Polecam ich usługi. Firma jest rzetelna i na czas zrealizowała wszystkie zlecenia. Stworzyli dla mnie bardzo fajną i przejrzystą stronę internetową, która idealnie przedstawia usługi jakimi się zajmuję.