Linie produkcyjne i pojedyncze maszyny
Linie produkcyjne i pojedyncze maszyny, Comerc Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9721288935
REGON: 36993991000000
KRS: 0000726717
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba spółki Comerc znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo należące do Katarzyny Krąkowskiej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu zaawansowanych rozwiązań związanych z automatyką przemysłową. Rozpoczęło działalność w 2006 roku i od tego czasu dostarcza urządzenia firmom produkującym biopaliwa.

Oferta

Biopaliwa to przyszłość energetyki. Tanie, efektywne energetycznie i w porównaniu do tradycyjnych paliw zdecydowanie mniej szkodliwe dla środowiska, coraz chętniej są wybierane przez osoby fizyczne i firmy do opalania kotłów. Rosnące zapotrzebowanie na biopaliwa sprawia, że firmy, które zajmują się ich wytwarzaniem potrzebują nowoczesnych rozwiązań do swoich zakładów. Wychodząc im naprzeciw, przedsiębiorstwo Comerc oferuje projektowanie i produkcję pojedynczych maszyn i całych linii technologicznych. Konstrukcje wytwarzane przez firmę charakteryzują się wytrzymałością, niezawodnością i efektywnością użycia. W porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, te z Comerc umożliwiają szybszą produkcję, a to przekłada się na większe zyski.

W ofercie przedsiębiorstwa można wyróżnić linie do produkcji pelletu i linie do wytwarzania brykietu. Ponadto w ofercie znajdują się takie urządzenia jak:
  • suszarnie taśmowe
  • suszarnie bębnowe
  • młyny bijakowe
  • granulatory
  • chłodnice hydrauliczne
  • chłodnice mechaniczne
  • brykieciarki
  • rębaki
  • transportery
Te ostatnie to między innymi konstrukcje obrotowe, taśmowe, wibracyjne, a także odciągi pneumatyczne i stoły: łańcuchowe i wibracyjne.

Przedsiębiorstwo produkuje również matryce i rolki do granulatorów oraz elementy automatyki przemysłowej. Do sterowania liniami i pojedynczymi maszynami służą szafy sterownicze, sterowniki i panele operatorskie.

Uzupełnieniem oferty są urządzenia i kompletne instalacje energetyczne.
Elektrociepłownie na biomasę, ciepłownie opalane słomą i ciepłownie wodne nadają się idealnie do współpracy z innymi konstrukcjami opuszczającymi zakład.

Więcej informacji związanych z działalnością Comerc, w tym dodatkowe zdjęcia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Comerc Sp. z o.o.

Comerc Sp. z o.o., Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Comerc Sp. z o.o.