Szeroki wybór akcesoriów krawieckich
Szeroki wybór akcesoriów krawieckich, Colortex PPHU Dariusz Marczak, Ksawerów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262103762
REGON: 473064516
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Colortex znajduje się w Łodzi. Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów krawieckich. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2002 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. Osobą decyzyjną jest Dariusz Marczak.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Colortex jest sprzedaż wyrobów pasmanteryjnych. W naszym asortymencie można znaleźć nici owerlokowe elastyczne, żyłki do podszywarek oraz lamówki i wstążki. Możemy także zaproponować sznurki poliestrowe i taśmy elastyczne szelkowe.

Ponadto oferujemy:
  • gumy dziane
  • nici zdobnicze,
  • plis potnik do kapeluszy.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie druku sublimacyjnego, który może być umieszczany na odzieży, kubkach, gadżetach firmowych i upominkach.

Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich akcesoriów, które spełnią Państwa oczekiwania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nieustannie dążymy do poszerzania naszego asortymentu. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów. Gwarantujemy rzetelność i terminowość, a także atrakcyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współprac z firmą Colortex.

Kontakt

Kontakt Colortex PPHU Dariusz Marczak

Colortex PPHU Dariusz Marczak, Ksawerów

Opinie (0)

Opinie o firmie Colortex PPHU Dariusz Marczak