Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Techników 3. Korespondencyjny kod pocztowy to: 85-801 Bydgoszcz. Kompletne współrzędne GPS to: 53.1053845N, 18.0575313E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: sekretariat@cm.umk.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy." to Publiczne szkoły wyższe.

Uczelnia organizuje i prowadzi studia wyższe oraz podyplomowe, zajmując się równocześnie prowadzeniem badań naukowych w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 52 585 33 00 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy., Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.