Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 8961139016
REGON: 020244577
Rok założenia:
2006

O firmie

Prace wysokościowe, Climbing Service, Wrocław Climbing Service są specjalizuje się w pracach alpinistycznych. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest doskonale wyspecjalizowana kadra, która do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu. W branży alpinistycznej działamy od 2006 roku.

Oferta

Alpinizm przemysłowy, potocznie nazywany pracami na wysokościach jest rodzajem pracy w podwieszeniu bądź w podparciu. Łączy on w sobie techniki wspinaczkowe i jaskiniowe. Za pomocą nowoczesnego sprzętu zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników zajmuje się między innymi przeglądami i malowaniem platform wiertniczych, czy też myciem okien i naprawą fasad na wysokich budynkach.

Jakie usługi są świadczone w ramach prac alpinistycznych?

W ramach prac alpinistycznych świadczone są następujące usługi:
 • mycie elewacji każdego typu (metodą zwykłą i ciśnieniową)
 • zakładanie odstraszaczy na ptaki, w tym kolców bądź siatek
 • montaż i demontaż konstrukcji na wysokości
 • malowanie natynkowe reklam
 • wycinanie drzew oraz podcinaniem gałęzi i pielęgnacją zieleni
 • mycie okien na wysokości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków
 • malowanie kominów oraz elewacji budynków, wież i silosów
 • montowanie pionów wentylacyjnych oraz kominów stalowych i instalacji odgromowych
 • usuwanie zagrożeń, takich jak nawisy lodowe czy odpadające tynki
 • montowanie wysięgników oświetlenia

W jakich usługach specjalizuje się firma Climbing Service z Wrocławia?

Głównym profilem działalności Climbing Service jest profesjonalna konserwacja oraz naprawa konstrukcji żelbetonowych. Na zlecenie montujemy reklamy wielkoformatowe na ramach oraz elewacjach i rusztowaniach. Naprawiamy i konserwujemy także reklamy neonowe i kasetonowe. Ponadto naprawiamy i montujemy ramy nośne pod nośniki wielkoformatowe.

W zakres naszych usług wchodzi również naprawa oraz renowacja tynków strukturalnych i mineralnych. Profesjonalnie przeprowadzimy remonty, modernizacje i izolacje balkonów oraz tarasów. Zamontujemy także rynny, rury spustowe, wykonamy wszelkie obróbki blacharskie.

Co jeszcze możemy zaoferować naszym Klientom?

Naszym Klientom możemy także zaoferować wyburzenia i rozbiórki budynków oraz kominów. Prace w przestrzeniach zamkniętych, takich jak wentylacje, komory, silosy, kotły, kanały, nie będą stanowiły dla nas żadnego problemu. Wykonujemy roboty antykorozyjne i remontowe wszystkich konstrukcji stalowych, a ponadto wycinamy konstrukcje stalowe. Dodatkowo spawamy i piaskujemy stal.

Możemy też wykonać ekspertyzy i pomiary obiektów każdego typu oraz dokumentację foto/video. W sezonie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem dachów wszystkich rodzajów, zarówno płaskich, jak i skośnych. Wszystkie zlecenia realizujemy zachowując najwyższe standardy. Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa podczas wykonywania prac alpinistycznych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do pracy na wysokościach, dzięki któremu mamy możliwość sprawnych i szybkich realizacji powierzonych nam zleceń. Nasza oferta skierowana jest zarówno do różnego rodzaju firm i instytucji, jak również do osób prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Climbing Service

Climbing Service, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Climbing Service

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5,0
04.05.2018
Bardzo profesjonalna firma. Mają doświadczoną kadrę, która doskonale zna się na pracach wysokościowych. Już wiele razy zatrudniałem ich do mycia okien w biurowcu i za każdym razem była to w pełni fachowo wykonana usługa.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0