Sprzątanie po pracach remontowych i budowlanych
Sprzątanie po pracach remontowych i budowlanych , Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8522242893
REGON: 380054151
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Clean-Stal-Eco znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo zajmuje się usługami sprzątającymi oraz pracami demontażowymi. Działa m.in. w takich miastach jak Pyrzyce, Świdwin, Stargard, Gryfino, Gryfice, Kamień Pomorski, Police, Szczecinek i Goleniów. Jego właścicielem jest Arkadiusz Mysona.

Oferta

Clean-Stal-Eco przede wszystkim zajmuje się pracami rozbiórkowymi i opróżnianiem budynków. Posiada potrzebny sprzęt, dlatego jest w stanie każde zlecenie wykonać bardzo sprawnie. Zapewnia indywidualne podejście, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Firma wykonuje demontaż garaży, szklarni i komórek i innych obiektów użytkowo-gospodarczych. Odpady, w tym gruz, które pozostają po rozbiórkach, są przez firmę wywożone własnym transportem. Oferta przygotowana dla klientów obejmuje również:
  • opróżnianie mieszkań,
  • opróżnianie lokali,
  • opróżnianie biur,
  • opróżnianie firm,
  • opróżnianie magazynów,
  • opróżnianie piwnic,
  • opróżnianie garaży,
  • opróżnianie strychów,
  • opróżnianie sklepów.
Clean-Stal-Eco odbiera też sprzęt AGD , auta przeznaczone do kasacji oraz odpady przemysłowe. Zaliczają się do nich m.in. akumulatory, opony i filtry olejowe. Możliwe jest też usunięcie zużytych części samochodowych.

Poza wymienionymi usługami firma podejmuje się sprzątania po pracach remontowych i budowlanych. Pracownicy przedsiębiorstwa usuwają pył ze ścian i sufitów oraz gruz, farbę i osad z wapna.

Więcej informacji dotyczących przedsiębiorstwa znajduje się na stronie internetowej. W sprawie zamówienia usług realizowanych przez Clean-Stal-Eco można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Artykuły

Jak bezpiecznie rozebrać garaż?
Jak bezpiecznie rozebrać garaż?
Rozbiórka budynku powinna być bezpieczna, a materiały muszą zostać właściwie zutylizowane. Samodzielna może być niebezpieczna. Komu zlecić rozebranie garażu?
Demontaż konstrukcji stalowych na prywatnych posesjach
Demontaż konstrukcji stalowych na prywatnych posesjach
Na działkach prywatnych stawiane są różne konstrukcje stalowe – garaże, komórki czy szklarnie. Zobacz, jak bezpiecznie i szybko można się ich pozbyć z posesji!

Wideo

Kontakt

Kontakt Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona

Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona, Szczecin

Opinie (8)

Opinie o firmie Clean-Stal-Eco Arkadiusz Mysona

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
03.05.2021
Zleciłem im opróżnienie strychu ze śmieci i muszę przyznać, że szybko wykonali to zlecenie. Sam nie mam czasu na sprzątanie, a tak pozbyłem się tanio problemu.
Łukasz
Łukasz
5.0
19.03.2021
Bezpłatnie odbierają odpady przemysłowe. Dobrze, bo miałem do oddania sporo filtrów, opon i części samochodowych.
Piotr
Piotr
5.0
16.01.2021
Prowadzą auto-skup i oferują całkiem dobre ceny za samochody. Musiałem moje stare auto złomować, więc cieszę się, że chociaż parę złotych za nie dostałem.
Jarek
Jarek
5.0
06.11.2020
Dzięki Clean-Stal-Eco nie ma już śladu po materiałach budowlanych. Dziękuję za szybkie zajęcie się zleceniem.
Konrad
Konrad
5.0
05.09.2020
Moim zdaniem najlepsza firma sprzątająca po remontach. Nie tylko wywieźli gruz, ale też umyli ściany i sufit z pyłu.
Mateusz
Mateusz
5.0
13.07.2020
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną cenę. Polecam rozbiórki prowadzone przez Clean-Stal-Eco.
Ciekawy
Ciekawy
4.0
12.05.2020
Najlepsza firma rozbiórkowa. Zajmują się nawet demontażem szklarni. Miałem dla nich takie zlecenie z dużą szklarnią i sprawnie je wykonali. Polecam więc usługi Clean-Stal-Eco.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
10.03.2020
Na ofertę Clean-Stal-Eco trafiłem w internecie, szukając firmy zajmującej się rozbiórkami. Zleciłem im wyburzenie garażu i sprawnie uwinęli się z tym zadaniem. Mają odpowiedni sprzęt, więc w jeden dzień zakończyli pracę. Gruz, jaki pozostał, wywieźli własnym transportem.