Mycie nadwozia aut
Mycie nadwozia aut, Clean Car Myjnia samochodowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5210404692
Rok założenia:
1997

O firmie

Siedziba firmy Clean Car znajduje się w Warszawie, na Ursynowie. Myjnia samochodowa powstała w 2000 roku i oferuje kompleksowe czyszczenie samochodów przez całą dobę. Obsługiwane są auta osobowe, busy, vany i jeepy.

Oferta

Wiele osób samemu czyści swoje auta, ale taki sposób nie gwarantuje sukcesu. Lepiej odwiedzić myjnię Clean Car. Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ korzystając z usług firmy otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnego oczyszczenia i zabezpieczenia samochodu. Co ważne, klienci odwiedzający myjnię mają do swojej dyspozycji poczekalnię. Można w niej oglądać telewizję i skorzystać z darmowego internetu. Ponadto dla dzieci przygotowano salkę zabaw. Myjnia zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy ręczenie przywracają blask karoserii i dbają o wnętrze auta. Korzystają z najlepszych jakościowo środków czyszczących i kosmetyków do metalu, skóry, plastiku i szkła. Równocześnie mogą być myte trzy samochody, a usługi które są oferowane klientom to przede wszystkim mycie nadwozia i szyb oraz odkurzanie wnętrza. Możliwe jest także prowadzenie bardziej zaawansowanych prac, takich jak:
  • woskowanie karoserii
  • czyszczenie plastików
  • mycie dywaników
  • konserwacja skórzanej tapicerki
  • zabezpieczanie tapicerki materiałowej
  • zabezpieczanie felg woskiem
  • odświeżanie skór
  • pranie tapicerki
Ponadto prane są elementy materiałowe tapicerki, a wnętrze jest ozonowane w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Klienci mogą także zamówić usługę zabezpieczenia przedniej, tylnej i bocznych szyb specjalną powłoką ceramiczną.

Więcej informacji związanych z działalnością myjni Clean Car, w tym cennik, znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Clean Car Myjnia samochodowa

Clean Car Myjnia samochodowa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Clean Car Myjnia samochodowa