Autodetailing - zabezpieczanie lakieru, polerowanie i mycie
Autodetailing - zabezpieczanie lakieru, polerowanie i mycie, Clean and More Studio kosmetyki samochodowej, Tychy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6462924747
Rok założenia:
2023

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Clean and More Studio kosmetyki samochodowej! Znajdziesz nas w Tychach, w województwie śląskim. Od 2023 zajmujemy się ręcznym myciem samochodów.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!

Oferta

Studio kosmetyki samochodowej Clean And More założyliśmy z myślą o wszystkich właścicielach samochodów, którzy chcieliby, żeby ich auto odzyskało dawny wygląd i blask. Działając w branży autodetailingu, widzimy, jak wiele pięknych modeli pojazdów niszczeje z powodu zmatowiałej albo porysowanej karoserii. Lakier nałożony na elementy nadwozia produkowanych ze stalowych blach chroni je przed niszczącym działaniem środowiska, a w tym wilgocią, promieniami UV, wysoką temperaturą, solami odladzającymi, smarami, paliwem czy rozpuszczalnikami. Sam przy tym jest narażony na zarysowanie, szybkie blaknięcie oraz liczne smugi.

Każda osoba, która marzy o tym, aby jego auto wyglądało, jakby dopiero opuściło salon sprzedażowy, może skorzystać z naszych usług w zakresie autodetailingu oraz regeneracji nadwozia i karoserii. W ramach współpracy oferujemy:
  • zabezpieczenie lakieru oraz szyb i lamp,
  • nakładanie powłok ceramicznych,
  • oklejanie auta,
  • nakładanie folii,
  • ręcznie mycie,
  • pranie tapicerki,
  • usuwanie rys,
  • polerowanie samochodu,
  • woskowanie.
Świetnym sposobem na zabezpieczenie pojazdu i karoserii jest nałożenie powłoki ceramicznej. To bardzo trwały podkład, który umożliwiają usunięcie drobnych rys, a także zabezpieczenie auta przed korozją. Dodatkowo chroni nadwozie przed odpryskującymi kamieniami w trakcie jazdy oraz powstawaniem smug i wad.

Renowacja lakieru to nie tylko świetny sposób na przywrócenie samochodowi jego dawnego wyglądu. Autodetailing to także bardzo ważny proces, który podnosi wartość pojazdu i jest niezwykle pomocny podczas sprzedaży auta.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty - Studio kosmetyki samochodowej Clean And More w Tychach.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Autodetailing - czy wiesz, na czym polega? Clean and More Studio kosmetyki samochodowej
Autodetailing - czy wiesz, na czym polega? Clean and More Studio kosmetyki samochodowej
Autodetailing cieszy się coraz większą popularnością, nic dziwnego! W końcu umożliwia on przywrócenie idealnego stanu samochodu! Dowiedz się o nim więcej!

Wideo

Kontakt

Kontakt Clean and More Studio kosmetyki samochodowej

Clean and More Studio kosmetyki samochodowej, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie Clean and More Studio kosmetyki samochodowej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.