Sprzedaż kosmetyków oraz chemii samochodowej
Sprzedaż kosmetyków oraz chemii samochodowej, Chillaut Ppf & Detailing Marcin Ostafijczuk, Kościan

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7481573373
REGON: 386124160
Rok założenia:
2020

O firmie

Nazywam się Marcin Ostafijczuk. Chillaut Ppf & Detailing to prowadzona przeze mnie firma, która istnieje na rynku od 2020 roku i działa w branży sprzedaży kosmetyków samochodowych. Dzięki zdobytemu przeze mnie doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonam powierzone zadania. Działam na terenie województwa wielkopolskiego, z siedzibą w mieście Kościan. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Oferta

Głównym profilem prowadzonej przeze mnie działalności jest sprzedaż kosmetyków samochodowych, a także innych akcesoriów do nich przeznaczonych. W ofercie posiadam wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od renomowanych producentów. Przekłada się to na ich wysoką jakość.

Możecie Państwo zakupić u mnie kosmetyki, które pozwolą na zadbanie o odpowiedni wygląd pojazdu, a także jego dokładne wyczyszczenie. Proponuję takie artykuły, jak na przykład pasty polerskie do lakieru, preparaty do opon, woski, czy też szampony samochodowe do każdego rodzaju karoserii.

Poza tym proponuję elementy chemii samochodowej. Dzięki niej można będzie dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dysponuję środkami do szyb i kokpitu, a także produktami do tapicerki. Chętnie pomogę Państwu przy wyborze odpowiednich artykułów.

Zachęcam do skorzystania z oferty firmy Chillaut Ppf & Detailing z siedzibą w Kościanie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Chillaut Ppf & Detailing Marcin Ostafijczuk

Chillaut Ppf & Detailing Marcin Ostafijczuk, Kościan

Opinie (0)

Opinie o firmie Chillaut Ppf & Detailing Marcin Ostafijczuk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.