Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Specjalizujemy się w wykonywaniu burgerów. Naszym gościom oferujemy zawsze świeże, smaczne i pożywn...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Aleje Jerozolimskie 65/79. Kod pocztowy do korespondencji to: 00-697 Warszawa. Kompletne współrzędne GPS to: 52.2283068627451N, 21.005243372549E. "Chicago Grill. Restauracja" to firma działająca w branży Restauracje amerykańskie.

"Chicago Grill. Restauracja" serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 630 51 75 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Chicago Grill. Restauracja

Chicago Grill. Restauracja, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Chicago Grill. Restauracja