Zewnętrzne i wewnętrzne czyszczenie samochodów
Zewnętrzne i wewnętrzne czyszczenie samochodów , Cherubin Detailing Wulkanizacja Myjnia, Morzyczyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8761169142
REGON: 870496007
Rok założenia:
2022

O firmie

Cherubin Detailing Wulkanizacja Myjnia działa w branży samochodowej. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Siedziba firmy mieści się w Morzyczynie, w województwie zachodniopomorskim.

Certyfikaty i dyplomy

Certyfikacja SwissVax

Oferta

Zachęcamy do dbania o samochody na co dzień i przed sprzedażą. W zakładzie Cherubin oferujemy rozbudowane usługi autodetailingu. Jesteśmy młodą firmą, ale zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Używamy specjalnych środków marki SwissVax, której posiadamy certyfikację!

Zajmujemy się m.in. myciem ręcznym samochodów. Auta klientów indywidualnych i samochody z flot firmowych dokładnie oczyszczamy, następnie woskujemy i polerujemy. W razie potrzeby dokonujemy renowacji lakieru. Na życzenie nakładamy zabezpieczające karoserię powłoki ceramiczne i grafenowe. Poza czyszczeniem karoserii, szyb, silnika i kół oferujemy też czyszczenie wnętrz. W autach przywracamy blask elementów z tworzyw sztucznych, metalu i drewna oraz odkurzamy. Czyścimy i odnawiamy także tapicerki. Zajmujemy się np. renowacją tapicerek skórzanych.

Dodatkowo oferujemy takie usługi jak:
  • konserwacja podwozia,
  • wulkanizacja,
  • wymiana kół.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Cherubin! Więcej informacji udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cherubin Detailing Wulkanizacja Myjnia

Cherubin Detailing Wulkanizacja Myjnia, Morzyczyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Cherubin Detailing Wulkanizacja Myjnia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.