Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:00
Wt.
08:00 - 21:00
Śr.
08:00 - 21:00
Cz.
08:00 - 21:00
Pt.
08:00 - 21:00
Sb.
10:00 - 18:00
Nd.
11:00 - 14:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5992669920
REGON: 211057790
KRS: 0000490494
Rok założenia:
2000

O firmie

Usługi weterynaryjne, Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, Gorzów Wielkopolski Prowadzone przez nas Centrum Zdrowia Małych Zwierząt zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubuskiego. Zapewniamy profesjonalną opiekę weterynaryjną. Zajmiemy się każdym pupilem z troską i zaangażowaniem.

Oferta

Do leczenia zwierząt domowych podchodzimy kompleksowo. Zapewniamy nie tylko nowoczesną diagnostykę, ale także profilaktykę czy wykonywanie zabiegów chirurgicznych. Liczne inwestycje w specjalistyczny sprzęt pozwalają świadczyć usługi najwyższej jakości.

W jakich dziedzinach udzielamy pomocy w Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Gorzowie Wielkopolskim?

W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Gorzowie Wielkopolskim udzielamy pomocy w takich dziedzinach, jak m.in.:
 • profilaktyka zwierząt
 • ortopedia
 • onkologia
 • kardiologia
 • chirurgia ogólna
 • stomatologia
 • hospitalizacja
 • diagnostyka obrazowa zwierząt

Czym zajmujemy się w ramach świadczonych usług weterynaryjnych?

W ramach świadczonych usług weterynaryjnych zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem chorób u zwierząt. Do każdego pupila podchodzimy z troską. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem medycznym. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przeprowadzić szereg badań diagnostycznych. Możemy przeanalizować krew, wykonać RTG i USG, a także endoskopię.

Specjalizujemy się w szczepieniach szczeniąt i kociąt. Zwalczamy pasożyty, które zaatakowały zwierzaki od wewnątrz i od zewnątrz. W zakresie diagnostyki obrazowej proponujemy wykonanie zdjęć rentgenowskich każdego narządu, m.in. jamy brzusznej i klatki piersiowej.

Przygotowaliśmy ofertę wykonania zdjęć mielograficznych oraz badań ultrasonograficznych. Badamy zwierzęta w kierunku ciąży.

Świadczymy szereg usług dotyczących diagnostyki laboratoryjnej. Przeprowadzamy morfologiczne i biochemiczne badania krwi. Dzięki szybkim testom możemy wykryć wiele chorób zakaźnych u kotów.

Zajmujemy się leczeniem chorób wewnętrznych. Przyjmujemy zwierzęta, którym pomagamy w zakresie ginekologii i położnictwa. Diagnozujemy ciążę i rozwiązujemy trudne porody. Podejmujemy się zadań związanych z badaniem hormonów płciowych. Przyjmujemy zwierzęta na sterylizację. Przeprowadzamy kastrację psów, kotów, a także królików, fretek oraz świnek morskich.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania dotyczące chirurgii tkanek miękkich i układu kostnego. W razie konieczności zapewniamy opiekę dla zwierząt i wykonanie zabiegów. Monitorujemy pacjentów podczas operacji.

Udzielamy doradztwa żywieniowego. Usuwamy kamień nazębny zwierzętom. Proponujemy szereg zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

W lecznicy możemy przyjąć zwierzęta egzotyczne.

W placówce zatrudnieni są doświadczeni weterynarze, którzy opiekują się pacjentami z dużym zaangażowaniem. Gwarantujemy komfortowe warunki do badań oraz przeprowadzania zabiegów.

Zakres działalności

Więcej informacji

 • lecznica weterynaryjna gorzów zobacz
 • weterynarz gorzów zobacz
 • pogotowie weterynaryjne gorzów zobacz
 • usługi weterynaryjne gorzów zobacz
 • lekarz weterynarii gorzów zobacz

Kontakt

Kontakt Centrum Zdrowia Małych Zwierząt

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, Gorzów Wielkopolski

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Centrum Zdrowia Małych Zwierząt

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.05.2019
11.05.2019 byla operowana moja 7 miesięczna suczka Nju / Yorkshire Terrier. Złamanie było skąplikowane. Zespół Pana dr, Pawła Stolarka na czele z Nim mimo skąplikowanej operacji złamania przedniej kończyny zrobił więcej jak wspaniałą robotę. Pragnę również podziękować za miłe przyjęcie przez Panią Martę Garwacką. N innychie będę tu opisywał innych klinik między innymi niemieckiej gdzie straszono iż piesek może nie przeżyć narkozy, tu było podejście bardzo profesjonalne i serdeczne co można wyczuć natychmiast. Z całego serca polecam tą klinikię i jeszcze raz dziękuję.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.05.2016
Dziekuje Uratowal pan kota, ktorego zobaczylem przy ulicy i to po kosztach lekow, choc wezwalem pana przed polnoca. To pogotowie weterynaryjne to super pomysl. Pila ma szczescie ze ma takiego doktora. Kazdy weterynarz powinien stwarzac mozliwosc kontaktu z nim lub chociaz z jakims pracownikiem przez 24 godz. Znajomi adoptowali uratowanego kota. Zycze duzo radosci z ratowania zycia zwierzakom
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.11.2015
Moja sunia miała zagrożoną ciążę, szukałam dla niej pomocy dobrze ,że trafiłam do centrum zdrowia małych zwierząt.Zrobiono od razu kompleksowe badania USG i EKG. Doktor Stolarek zadecydował o cesarskim cięciu.Ta decyzja uratowała życie mojej suni. Polecam weterynarzy na na Myśliborskiej.//nick:medium78
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.07.2014
Bardzo dobry weterynarz, polecam każdemu.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.06.2014
Polecam serdecznie, fachowo i uważnie. Dobre ceny, sympatyczni ludzie:)