Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6381301953
REGON: 000723780
Rok założenia:
1970

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Centrum Wsparcia Dziecka I Rodziny Przystań" z siedzibą miejscowości Pszczyna sprawuje opiekę i zajmuje się wychowaniem dzieci całkowicie lub czasowo pozbawionych opieki rodziców. W domach dziecka i ośrodkach opiekuńczych znajdują się dzieci, które trafiły tam po interwencjach policyjnych lub na podstawie postanowień sądów oraz dzieci, które na prośbę rodziców będących w czasowo trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia i zapewnienia dobrej opieki.

"Centrum Wsparcia Dziecka I Rodziny Przystań" działa w miejscowości Pszczyna w województwie śląskim. Nasz właściwy adres, to: Paderewskiego 3. Korespondencyjny kod pocztowy, to: 43-200 Pszczyna. "Centrum Wsparcia Dziecka I Rodziny Przystań" w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) znajduje się pod właściwym Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6381301953. Właściwy numer REGON placówki, to: 000723780.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 32 210 42 92.

Kontakt

Kontakt Centrum Wsparcia Dziecka I Rodziny Przystań

Centrum Wsparcia Dziecka I Rodziny Przystań, Pszczyna

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Wsparcia Dziecka I Rodziny Przystań


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.