Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 190365389
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biura rachunkowe, Centrum Podatku Niemieckiego, Przemyśl Wysoki poziom doradztwa, który prezentujemy, ma na celu sprostać oczekiwaniom każdego, kto planuje rozliczyć się z Niemieckim Urzędem Skarbowym. Aby uczynić to sprawnie i szybko, nasi pracownicy zarządzający profesjonalnym Centrum Podatku Niemieckiego, służą kompleksową pomocą i profesjonalną obsługą.

Nasze biuro mieści się w Przemyślu, w województwie podkarpackim.

Oferta

Dzięki Unii Europejskiej oraz otwartym granicom przepływ pracowników, czy też prowadzenie działalności w innym państwie europejskim jest o wiele łatwiejsze. Pojawia się tym samym problem rozliczania podatków za granicą. Z myślą o takich osobach działa Centrum Podatku Niemieckiego z Przemyśla.

Jakie usługi świadczmy w Centrum Podatku Niemieckiego w Przemyślu?

W Centrum Podatku Niemieckiego w Przemyślu, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Lohnsteuer Hilfe-Polonia e.V , które posiada wszelkie uprawnienia w zakresie niemieckiego doradztwa podatkowego, świadczymy takie usługi jak:
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i reprezentowanie podatnika przed niemieckim Urzędem Finansowym
  • pomoc podatkowa
Wszyscy obywatele Polski, niezależnie od tego, czy są pracownikami sezonowymi, czy kontraktowymi, mogą liczyć na najwyższą jakość naszych usług.

Świadomi tego, że zaufanie klientów to podstawa naszego sukcesu, wykazujemy się dużym zaangażowaniem i czerpiemy pełnymi garściami z naszego bogatego doświadczenia. Warto nadmienić, że właściciel biura – mgr Hubert Fal – absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego odbył w 2005 r. praktykę w Konsulacie Generalnym RP w Monachium, podczas której podejmował się rozmaitych spraw z zakresu niemieckiego i polskiego prawa administracyjnego. Wszystko to w Dziale Prawnym Konsulatu, gdzie zgłębiał także problemy z obszarów:
  • prawa cywilnego
  • prawa rodzinnego
  • prawa międzynarodowego prywatnego

Komu zlecić wstępną kalkulację zwrotu podatkowego w Przemyślu?

Wstępną kalkulację zwrotu podatkowego w Przemyślu można zlecić naszemu Centrum Podatku Niemieckiego. Jeśli interesują się Państwo wstępną kalkulacją zwrotu podatkowego, gwarantujemy, że błyskawicznie szacujemy go na podstawie otrzymanych od klientów informacji na e-mail bądź przez telefon. Równie szybko działamy w zakresie odwołań od decyzji podatkowych i skarg do Sądów Finansowych (Finanzgericht), choć tutaj sytuacja jest dużo bardziej złożona. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości decyzji składamy – w imieniu klienta/członka – odwołanie do Urzędu. W razie konieczności kierujemy skargę do Sądu Finansowego. Wszystko dzięki Stowarzyszeniu Lohnsteuer Hilfe Polonia e.V. upoważnionemu do występowania w imieniu swoich członków w sprawach podatkowych (zgodnie z § 4 Nr 11 oraz § 2 Steuerberatungsgesetz).

W czym jeszcze się specjalizujemy?

Dodatkowo specjalizujemy się w doradztwie podatkowym obejmującym wybór jednej z 6 klas podatkowych (Steuerklasse) uwarunkowanych przez stan cywilny (kawaler/panna; żonaty/mężatka), liczbę oraz wiek dzieci. To bardzo ważne czynniki, które wpływają na wysokość zaliczek pobieranych z pensji i odprowadzanych do Urzędu Finansowego.

Zapewniamy, że pomagamy wszystkim zobowiązanym do złożenia rocznej deklaracji podatkowej do właściwego Urzędu Finansowego, zdecydowanym na skorzystanie z naszych usług.

Dotyczy to osób uzyskujących dochody na terenie Niemiec, a także emerytów pobierających niemiecką emeryturę albo rentę oraz osoby otrzymujące niemieckie świadczenia socjalne (np. zasiłek dla bezrobotnych).

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Podatku Niemieckiego

Centrum Podatku Niemieckiego, Przemyśl

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Centrum Podatku Niemieckiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Pos
Pos
5.0
22.05.2020
Specjaliści w zakresie rozliczeń podatków niemieckich. Kompetentni i mili.