Cięcie i obróbka szkła
Cięcie i obróbka szkła, Centrum Obróbki Szkła, Brzesko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8681819595
Rok założenia:
2006

O firmie

Centrum Obróbki Szkła znajduje się w Bochni, na terenie województwa małopolskiego. Nasza oferta obejmuje szereg usług szklarskich. Zajmujemy się zarówno produkcją seryjną, jak i realizacją indywidualnych zamówień. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1985 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w obróbce szkła. W ramach tego oferujemy cięcie, hartowanie, szlifowanie oraz polerowanie szkła. Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych. Wszystkie powierzone nam zalecenia wykonujemy starannie oraz terminowo. W Centrum Obróbki Szkła w Bochni poradzimy sobie z każdym zleceniem.

Nasza oferta obejmuje:
 • szklenie okien i drzwi,
 • fazowanie szkła i luster,
 • laminowanie szkła na folii EVA,
 • oprawa obrazów i luster,
 • szklenie bezramowe,
 • grawerowanie i pisanie na szkle,
 • szklenie obiektów przemysłowych,
 • łączenie szkła klejem UV,
 • wiercenie otworów o dowolnej średnicy,
 • lakierowanie szkła.
Obróbkę CNC wykonujemy w nowocześnie wyposażonym parku maszynowym.

W Centrum Obróbki Szkła zajmujemy się produkcją takich konstrukcji szklanych, jak gabloty szklane, kabiny prysznicowe, w tym kabiny bez brodzika oraz szklane drzwi przesuwne. Wytwarzamy też na zamówienie szklane ściany i schody, poręcze ze szkła do schodów i balustrady szklane. Oferujemy ponadto:
 • lustra na wymiar,
 • panele szklane do kuchni,
 • daszki szklane.
Używamy do tego najwyższej jakości szkła bezpiecznego, hartowanego, kolorowego lacobel, dekoracyjnego, a także zespolonego. Dodatkowo w swojej pracy wykorzystujemy szkło float, refleks, czy bezpieczne hartowane.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z naszym Centrum Obróbki Szkła w Bochni.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Obróbki Szkła

Centrum Obróbki Szkła, Brzesko

Aktualności

 • usługi szklarskie

  20.11.2023

  W Centrum Obróbki Szkła od wielu lat zajmujemy się produkcją elementów i konstrukcji szklanych na zlecenie firm lub Klientów indywidualnych. Naszą specjalnością jest wykonawstwo gablot szklanych, kabin prysznicowych, a w tym kabin bez brodzika oraz szklanych drzwi przesuwnych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Więcej informacji
 • usługi szklarskie

  19.09.2023

  Naszą specjalnością jest obróbka szkła. Działamy w branży już od 1989 roku, a więc możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz wiedzą, dzięki którym sprawnie zrealizujemy nawet skomplikowane i wymagające projekty. Produkujemy między innymi szklane ściany i schody, poręcze ze szkła do schodów i balustrady. Wykonamy także lustra na wymiar oraz panele szklane do kuchni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Więcej informacji
 • usługi szklarskie

  04.07.2023

  W Centrum Obróbki Szkła już od 1989 roku zajmujemy się produkcją elementów oraz konstrukcji szklanych. Zapewniamy Państwu także kompleksową pomoc podczas ich projektowania. Oferujemy między innymi szklane ściany i schody, poręcze ze szkła do schodów i balustrady. Produkujemy także lustra na wymiar oraz panele szklane do kuchni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Więcej informacji
 • usługi szklarskie

  21.05.2023

  Oferujemy Państwu kompleksową realizację zleceń w zakresie szklarstwa. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i z Klientami indywidualnymi. Zapewniamy projektowanie oraz wykonawstwo elementów lub całych konstrukcji szklanych. Produkujemy gabloty szklane, kabiny prysznicowe, w tym kabiny bez brodzika oraz szklane drzwi przesuwne i wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji
 • usługi szklarskie

  30.03.2023

  W Centrum Obróbki Szkła zajmujemy się produkcją elementów, takich jak szklane ściany, schody, poręcze, balustrady i wiele więcej. Podejmujemy się zarówno realizacji zleceń seryjnych, jak i jednorazowych. Nasze usługi to między innymi szklenie okien i drzwi, fazowanie szkła i luster, laminowanie szkła na folii EVA oraz oprawa obrazów i luster. Zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji
 • usługi szklarskie

  30.01.2023

  Centrum Obróbki Szkła to firma, w której już od 1989 roku zajmujemy się produkcją elementów oraz całych konstrukcji szklanych. Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i z firmami. Produkujemy między innymi gabloty szklane, kabiny prysznicowe, a w tym kabiny bez brodzika oraz szklane drzwi przesuwne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Obróbki Szkła


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.