Internetowa sprzedaż niszczarek znanych i dobrych marek
Internetowa sprzedaż niszczarek znanych i dobrych marek, Centrum Niszczarek, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5441449737
Rok założenia:
2014

O firmie

Profesjonalny sklep Centrum Niszczarek znajduje się w Warszawie i działa już od 2014 roku. Zajmujemy się sprzedażą niszczarek o najróżniejszych parametrach, wielkościach i wyglądzie. Nasi eksperci przedstawią Państwu urządzenia z tysięcy istniejących niszczarek na rynku i dobiorą odpowiednie rozwiązanie. Każdy Klient może znaleźć u nas dobrą niszczarkę dokumentów idealnie spełniającą jego oczekiwania.

Oferta

Centrum Niszczarek to miejsce idealne dla osób poszukujących sprzętu do swojego mieszkania, czy biura. Niszczarki biurowe i domowe różnią się od siebie możliwościami, wytrzymałością oraz jakością. Niemal każde biuro, które w swojej firmie gromadzi informacje niezbędne do obsługi Klienta powinno być wyposażone w taki sprzęt. Możemy podzielić urządzenia tnące na niszczarki do małych biur, niszczarki małej wielkości, a także niszczarki o dużej pojemności.

Przepisy RODO zobowiązują użytkowników niszczarek, aby urządzenia były wyposażone w cięcie ścinkowe zamiast pasmowego, aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo gromadzonych danych według przyjętej normy DIN 6639. Jeżeli w biurze pracuje dużo osób, warto jest także rozważyć kupno niszczarki, która będzie mogła pracować w trybie ciągłym. Ułatwieniem w pracy będzie także niszczarka z dołączonym koszem na ścinki oraz kółka, które pozwolą na szybką zmianę miejsca urządzenia. Na wszystkie pytania odpowiedzą chętnie nasi eksperci, którzy pomogą wybrać idealny sprzęt biorąc pod uwagę jego zużycie i wielkość firmy.

Każdy nasz produkt pochodzi od renomowanych dystrybutorów. Niszczarki posiadają polską gwarancję. Dodatkowo naszym Klientom dajemy możliwość przetestowania urządzeń w showroomie znajdującym się w Warszawie.

Wysyłki realizujemy zazwyczaj w ciągu jednej doby, a do paczki dołączamy kody rabatowe i najnowsze katalogi z produktami. Niemalże wszystkie niszczarki objęte są dwuletnią gwarancją, natomiast niektóre modele mają dodatkową gwarancję na noże tnące.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • niszczarki Genie,
  • niszczarki Kobra,
  • niszczarki HSM,
  • niszczarki Bonsaii,
  • niszczarki IDEAL,
  • niszczarki Wallner,
  • niszczarki Dahle,
  • niszczarki Opus,
  • niszczarki ProfiOffice,
  • niszczarki EBA.
Oferujemy także koperty oraz arkusze do oliwienia niszczarek, oleje oraz kartony i worki do dokumentów

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z firmą Centrum Niszczarek w Warszawie. .

Artykuły

Czym powinna charakteryzować się niszczarka do małego biura?
Czym powinna charakteryzować się niszczarka do małego biura?
W małych biurach dobrze sprawdzają się kompaktowe niszczarki, które mimo swoich niewielkich rozmiarów gwarantują pełną funkcjonalność i wysoką wydajność.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Niszczarek

Centrum Niszczarek, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Centrum Niszczarek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Roksana
Roksana
5.0
04.05.2020
Niszczarka działa, jak należy. Ktoś z obsługi pomógł mi znaleźć model, który będzie niszczył dokumenty według normy DIN 66399. Dzięki temu wiem, że wszystkie informacje są starannie usuwane. Polecam.
Karol
Karol
5.0
04.03.2020
Sklep internetowy oferuje naprawdę szeroki wybór niszczarek dla każdego! Mam bardzo małą firmę i nie chciałem kupować drogiej oraz dużej niszczarki. Okazało się, że mają niezłą ilość urządzeń, także dla niewielkich przedsiębiorstw jak moje. Obsługa skontaktowała się ze mną telefonicznie i pomogła wybrać solidny sprzęt.
Mateusz
Mateusz
5.0
29.01.2020
Kupiłem tutaj niszczarkę jakieś dwa miesiące temu. Jestem z niej bardzo zadowolony. Pracuje nieustannie na najwyższych obrotach. Moja firma jest bardzo duża i wiele osób często korzysta z urządzenia. Niszczarka może działać w trybie ciągłym, a dodatkowo ma wbudowany kosz do ścinek. Zakupy w tym miejscu były udane.
Tagi