Profesjonalna pielęgniarska opieka długoterminowa
Profesjonalna pielęgniarska opieka długoterminowa, Centrum niepubliczny zakład usług personelu medycznego, Lidzbark Warmiński

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7431040456
REGON: 170965524
Rok założenia:
2004
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Niepubliczny Zakład Usług Personelu Medycznego Centrum znajduje się w Lidzbarku Warmińskim, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność prowadzimy nieustannie od 2002 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość usług. Właścicielem jest Czesława Kalinowska-Meus. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym profilem działalności naszego zakładu jest świadczenie kompleksowej opieki medycznej. Podejmiemy się opieki nad osobami, które przebywają w hospicjum domowym. Oferujemy opiekę pielęgniarską, zarówno długoterminową, jak i krótkoterminową. Zajmujemy się także opieką nad osobami z przewlekłymi ranami i odleżynami.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy:
  • opieka paliatywna,
  • opieka hospicyjna.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi kompleksowa opieka nad nieuleczalnie chorymi. Zapewniamy profesjonalizm. Do każdego Pacjenta podchodzimy z wyrozumiałością i opiekuńczością. Mamy doświadczenie i wysokie kwalifikacje.

W celu uzyskania pełnych informacji odnośnie naszych usług zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00. Gwarantujemy rzetelność.

Niepubliczny zakład usług personelu medycznego Centrum zaprasza do współpracy.

Artykuły

Profesjonalna opieka hospicyjna i paliatywna nad osobami nieuleczalnie chorymi
Profesjonalna opieka hospicyjna i paliatywna nad osobami nieuleczalnie chorymi
Opieka paliatywna i pielęgniarska w domu pacjenta to wsparcie i umożliwienie spokojnego umierania i pożegnania z bliskimi.

Wideo

Kontakt

Kontakt Centrum niepubliczny zakład usług personelu medycznego

Centrum niepubliczny zakład usług personelu medycznego, Lidzbark Warmiński

Opinie (11)

Opinie o firmie Centrum niepubliczny zakład usług personelu medycznego

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Lena
Lena
5.0
18.09.2020
Cały personel medyczny spisuje się na medal. Moja mama już od dawna jest leżąca i zmaga się z odleżynami. Dzięki nim jest z tym dużo lepiej.
Dominik
Dominik
5.0
08.07.2020
Nie można na nic narzekać. Pielęgniarki bardzo dobrze zajmują się ludźmi. Widać, że to profesjonalistki.
Borys
Borys
4.0
09.05.2020
Muszę przyznać, że w ośrodku jest bardzo czysto i pacjenci mają naprawdę dobre warunki. Świetnie, że znaleźliśmy to miejsce.
Joanna
Joanna
5.0
24.03.2020
Wszystko bardzo dobrze się układa. Tata nie narzeka na ich opiekę. Co drugi dzień pielęgniarka z tego Centrum przychodzi i zajmuje się wszystkim. To duża pomoc.
Kuba
Kuba
5.0
26.01.2020
Nie mogę powiedzieć na tę opiekę niczego złego. Bardzo dobrze zajmują się moją mamą. Wiem, że niedługo będzie jej koniec i chcę, żeby miała jak najlepszą opiekę.
Hubert
Hubert
4.0
05.11.2019
Personel Centrum to profesjonaliści. Są dokładni i rzetelni, wiedzą jak zajmować się chorymi i robią to z sercem.
Ada
Ada
5.0
15.09.2019
"Centrum" poleciła mi koleżanka i nie żałuję, że skorzystałam z jej rady. Moja babcia ma tam super opiekę, warto im zaufać.
Emilia
Emilia
5.0
29.07.2019
W "Centrum" przebywa dziadek mojego chłopaka, który ze względu na stan zdrowia i brak możliwości poruszania się miał rozległe odleżyny. Dzięki fachowej opiece personelu odleżyny są już znacznie mniejsze, a my z chłopakiem jesteśmy zadowoleni, że z dziadkiem jest lepiej.
Beata
Beata
5.0
26.05.2019
Jakiś czas temu skierowałam do ,,Centrum" moją ciocię, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu i miała rozległa rany. To była dobra decyzja, personel Centrum profesjonalnie zaopiekował się moją ciocią.
Julia
Julia
5.0
05.03.2019
Zakład Centrum to profesjonaliści. Odwiedzam tam moją babcię, która ma fachową opiekę i jest traktowana z wyrozumiałością. Polecam korzystanie z ich usług.
Martyna
Martyna
5.0
26.01.2019
Jestem zadowolona z usług Niepublicznego Zakładu Usług Personelu Medycznego Centrum. Od jakiegoś czasu opiekują się moim nieuleczalnie chorym dziadkiem. Widać, że dziadek jest w dobrych rękach i ja, widząc, że ma dobrą opiekę, jestem spokojniejsza.