Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9521820905
REGON: 015618702
Rok założenia:
2003

Polecane oferty

Queens to szkoła języka angielskiego stworzona w stu procentach z myślą o Klientach. Nasze usługi s...
W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językiem obcym jest bardzo ważna. Jednak nie ka...
Posiadamy bogatą ofertę, która ma na celu doskonalenie znajomości języków obcych u dzieci i młodzie...
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne w obecnych czasach są języki obce. Dobra znajomości język...

O firmie

Nasze Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego znajduje się w Warszawie. Uczymy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Monika Kazana. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2003 roku. Firmę stworzyliśmy na bazie pasji i zainteresowania kulturą i językiem Rosji.

Oferta

Zajmujemy się organizacją ogólnych i indywidualnych kursów językowych. Zachęcamy też do uczestnictwa w intensywnych kursach wakacyjnych, na których umożliwimy szybkie, a przede wszystkim skuteczne podniesienie umiejętności językowych. Oferujemy też naukę języka rosyjskiego w Sankt-Petersburgu.

Zatrudniamy rosyjskojęzycznych lektorów z Rosji, Ukrainy i Białorusi, ponieważ wierzymy, że te osoby nauczą najlepiej. W końcu jest to ich ojczysty język. Pilnujemy, by dwa razy do roku uczestniczyli w seminariach doskonalących. Zależy nam, by efektywnie nauczać i dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było.

Zajęcia odbywają się indywidualnie bądź w parach. Zapewniamy dojazd do klienta i dostosowanie poziomu nauczania do wiedzy, jaką posiada słuchacz. Dzieci nauczamy poprzez zabawę. Gwarantujemy elastyczność i dogodny system płatności. Istnieje możliwość zmiany lektora po w trakcie trwania kursu językowego.

Firmom proponujemy naukę biznesowego rosyjskiego zahaczającego o marketing, zarządzanie, ekonomię, handel, turystykę, medycynę, prawo czy dziennikarstwo. Nauczymy jak przygotowywać sprawozdania czy krótkie prezentacje i pomożemy w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Kolejnym profilem naszej działalności jest przygotowywanie uczniów do egzaminów, zarówno szkolnych i maturalnych, jak TRKI oraz egzaminu na państwowy certyfikat Federacji Rosyjskiej z języka rosyjskiego. Podejmujemy się też tłumaczeń dokumentacji biznesowej i materiałów reklamowych.

Przy naszej szkole językowej funkcjonuje księgarnia pełna pomocy naukowych, słowników, klasyków literatury oraz podręczników do nauki rosyjskiego. Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową i duży wybór. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od zainteresowań znajdziecie u nas Państwo coś w swoim guście.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić fachowych porad. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do szerokiego grona zadowolonych z podjętej z nami współpracy osób i podzielą naszą pasję do intrygującego kraju jakim jest Rosja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Kontakt

Kontakt Centrum nauczania języka rosyjskiego

Centrum nauczania języka rosyjskiego, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum nauczania języka rosyjskiego