Specjalistyczna przychodnia medyczna - profilaktyka, diagnostyka, leczenie
Specjalistyczna przychodnia medyczna - profilaktyka, diagnostyka, leczenie, Centrum Medyczne Olk-Med Sp. z o. o., Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9562296996
REGON: 341192923
Rok założenia:
2011

O firmie

Centrum Medyczne Olk-Med działa od 2013 roku i ma siedzibę w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Zapewniamy pacjentom opiekę lekarską zarówno w ramach świadczeń prywatnych, jak i na NFZ.

Oferta

Jesteśmy podmiotem leczniczym, który zapewnia opiekę medyczną w oparciu o podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pragniemy zagwarantować dostęp do różnych specjalistów, od lekarzy, przez pielęgniarki i położone środowiskowe oraz diagnostów, którzy pomagają w profilaktyce i leczeniu chorób pacjentów w każdym wieku.

Na terenie naszej placówki działa między innymi:
  • poradnia podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci i dla dorosłych,
  • poradnia alergologiczna,
  • poradnia chirurgii ogólnej oraz urazowo-ortopedycznej,
  • poradnia dermatologiczna,
  • poradnia endokrynologiczna,
  • poradnia logopedyczna,
  • poradnia neurologiczna,
  • poradnia otolaryngologiczna,
  • poradnia psychiatryczna,
  • poradnia ginekologiczno-położnicza oraz urologiczna,
  • poradnia stomatologiczna dla dzieci i dorosłych.
Co więcej, w naszej placówce można również wykonać diagnostykę chorób w pracowni RTG i USG czy EKG. Na miejscu prowadzimy także badania słuchu oraz spirometryczne.

Warto dodać, że nasza przychodnia prowadzi też rejestrację na badania medycyny pracy, w tym profilaktyczne, wstępne, okresowe i kontrolne. Badaniom poddajemy pracowników biurowych, zawodowych kierowców, nauczycieli, osoby ubiegające się o prawo jazdy czy pacjentów wykonujących pracę w warunkach szkodliwych.

Do lekarzy obowiązujące rejestracja telefoniczna albo osobista. Szczegółowe informacje dostępne są także na naszej stronie internetowej - Centrum Medyczne Olk-Med.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Medyczne Olk-Med Sp. z o. o.

Centrum Medyczne Olk-Med Sp. z o. o., Toruń

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

2.4
171 opinii
Opinie w Google

2.4/5

171 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Zbigniew Wojciechowski
Zbigniew Wojciechowski
Opinia z Google
5.0
10.05.2026
Gabinet prywatny w starym budynku służącym za przychodnię medyczną.
Weronka
Weronka
Opinia z Google
1.0
08.05.2026
Jedna gwiazdka to za wiele, nie odbieraja telefonow, lekarz nie chce przyjmowac mimo ze przedzial czasu pojawienia sie byl podany na kartce z terminem wizyty miedzy 15-16:30 bo nagle zmienili i o tym nie poinformowali, dramat
Mi Mo
Mi Mo
Opinia z Google
1.0
07.05.2026
Odradzam, czekanie na umówiona wizytę dwie godziny. Lepiej poszukać gdzie indziej. Szkoda nerwów. Zburzyć NFZ i wybudować coś na nowo
Janusz Tomaszewski
Janusz Tomaszewski
Opinia z Google
5.0
27.04.2026
Tomasz “Gąsu”
Tomasz “Gąsu”
Opinia z Google
5.0
11.04.2026
Marta Lubomska
Marta Lubomska
Opinia z Google
5.0
04.04.2026
Henryk Nowacki
Henryk Nowacki
Opinia z Google
5.0
28.03.2026
Marian Filipiak
Marian Filipiak
Opinia z Google
5.0
26.02.2026
K
K
Opinia z Google
1.0
24.02.2026
60 połączeń jednego dnia i nikt nie może podnieść słuchawki, najwidoczniej panie bardzo zapracowane
tabgo
tabgo
Opinia z Google
1.0
29.01.2026
Od 1.5 godziny próbuje dodzwonić się do recepcji pod 2 numery. Nikt nie raczy odebrać. Skandal. Chyba jest to jednym z obowiązków pracowników zatrudnionych w tym miejscu????
Przemysław Olszewski
Przemysław Olszewski
Opinia z Google
3.0
12.01.2026
Telefoniczna rejestracja tragiczna. Godzina spędzona na telefonie żeby się dodzwonić.
Piotr N
Piotr N
Opinia z Google
5.0
28.12.2025
Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Świetna obsługa pediatryczna i pełen profesjonalizm. Lek. Kamila Skóra przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, niczego nie bagatelizując, co przełożyło się na szybką i co najważniejsze – trafną diagnozę. Wszystko zostało mi jasno wyjaśnione. Polecam!
Monika Szałkowska
Monika Szałkowska
Opinia z Google
1.0
16.12.2025
Rejestracja nie jest na konkretną godzinę tylko na przedział czasu, tak jakby wszyscy dla przyjemności przychodzili posiedzieć z "przemiłymi" pracownicami recepcji, które nie respektują praw pacjentów - podobno w tej placówce bez kolejki wchodzą tylko niepełnosprawni, a na pewno nie honorowi dawcy krwi. Ciekawe, jakie prawo obowiązuje w tym bezprawiu...
Monika Zet
Monika Zet
Opinia z Google
3.0
08.12.2025
Czy ktoś tam odbiera telefon ?
Pacjent
Pacjent
Opinia z Google
5.0
24.11.2025
Chciałabym bardzo podziękować Panią z rejestracji za miłą, profesjonalną obsługę , pomoc oraz udzielone informacje i odpowiednie pokierowanie. Naprawdę więcej takich osób w innych przychodniach. Dziękuję. Polecam.
Krystyna Handzel
Krystyna Handzel
Opinia z Google
5.0
12.11.2025
Duża przychodnia. Przyjmują lekarze na NFZ, jak I prywatnie.
anna Węgierska
anna Węgierska
Opinia z Google
5.0
08.11.2025
Świetna obsługa, w miarę krótkie terminy do specjalisty, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ,polecam serdecznie przychonie!
Wacław Kobylski
Wacław Kobylski
Opinia z Google
1.0
07.11.2025
Lekarz Jacek Szymański najgorszy lekarz ,fałszuje dokumentację medyczną,kieruje pacjenta do swojego szpitalu mimo że pacjent jest zdrowy,pacjent przyjeżdza na zarejestrowaną godzinę a lekarz odjechał a póżniej się mówi że pacjent nie stawił się na wizytę.Bardzo niski poziom wiedzy medycznej,nie umie zacewnikować pacjęta.
Ania Furman
Ania Furman
Opinia z Google
5.0
07.11.2025
Czytając komentarze jestem zdziwiona, bo ja chwalę sobie tę przychodnię. Lekarze super, pielęgniarki również, recepcja na parterze zawsze miła i pomocna, więc ja jestem bardzo zadowolona.
Dominik Łukasiewicz
Dominik Łukasiewicz
Opinia z Google
1.0
30.10.2025
Ta obsługa to jakiś nie nieśmieszny żart, podchodzę do pani na recepcji pytam ją gdzie mogę znaleźć punkt odbioru wyników, a ona odrazu do mnie z pyskiem. Także jak macie okazje być u innego lekarza rodzinnego zapisanego i cokolwiek związanego z medycyną, polecam trzymać się od tego miejsca jak najdalej.
Kacper Kawczyński
Kacper Kawczyński
Opinia z Google
1.0
23.10.2025
Czekając do pracowni rentgenowskiej miałem ustaloną godzine wykonania zdjęcia ale oczywiście nie ma to żadnego znaczenia bo pani obsługująca pracownie ma swoją ustaloną liste która pacjentom jest nieznana brak informacji
a bvdka
a bvdka
Opinia z Google
1.0
06.10.2025
Żart nie placówka. O 7 rano 0 wolnych lekarzy pierwszego kontaktu, system automatycznie rozłącza żeby nie przeciążać systemu co jest oczywiście przeciw NFZ. Nie polecam.
Tom Oak
Tom Oak
Opinia z Google
5.0
01.10.2025
dom_kam
dom_kam
Opinia z Google
1.0
24.09.2025
Jestem bardzo rozczarowana usługami tej przychodni. Przy próbie umówienia się na wizytę na dany dzień, o godzinie 7:03 już nie ma dostępnych lekarzy. Co gorsza, jeśli próbujesz umówić się na inny dzień, co jest uzależnione tym, kto akurat jest w rejestracji, ponieważ raz jest taka możliwość a innym razem tylko rejestracja poranna na dany dzień, to najbliższy wolny termin wypada dopiero za dwa tygodnie. To absolutnie nieakceptowalne, zwłaszcza przy chorobie.
drepti12
drepti12
Opinia z Google
1.0
15.09.2025
Dodzwonić się tam jest gorzej niż do prezydenta nikomu nie chce się odebrać telefonu nie polecam
Anna Nowak
Anna Nowak
Opinia z Google
5.0
10.09.2025
Przychodnia okulistyczna - super, wszystko na miejscu i lekarze profesjonalni.
Marzanna Dunajska
Marzanna Dunajska
Opinia z Google
1.0
08.09.2025
Jest po godz.15,,,od 15 minut słucham melodii i ,,,,po 19 minutach udało się,,,, dziękuję ,,,
Tomasz Sobkowiak
Tomasz Sobkowiak
Opinia z Google
5.0
09.07.2025
Wzorowa obsluga.Usmiechniete dziewczyny Super Ekipa.Polecam wszystkim.
Tomasz Ćwik
Tomasz Ćwik
Opinia z Google
5.0
09.06.2025
Wizyta u ortopedy, umówienie bezproblemowe. Wizyta odbyła się zgodnie z terminem i o czasie. Dr Michał Haenel na pierwszej wizycie robi USG, pokazuje i jasno tłumaczy z czym jest problem. Daje skierowanie na rezonans oraz RTG, przekazuje zalecenia i mówi czego unikać. Druga wizyta również w uzgodnionym terminie. Tu już bardziej szczegółowo, analiza wyników rezonansu, doktor pokazuje i dokładnie omawia uszkodzenia stawu. Uważam, że właśnie tak powinna wyglądać wizyta u specjalisty. Mam porównanie z prywatną siecówką i niestety tam wyszło to ....słabo. Polecam CM OLK-MED
Kasia H
Kasia H
Opinia z Google
1.0
13.05.2025
Dodzwonienie się jest nierealne. Tam ktoś pracuje, czy tylko kawę piją?
michał
michał
Opinia z Google
1.0
14.04.2025
To miejsce zatrzymało się mentalnie w epoce słusznie minionej, nie ma tam organizacji, ba, to pojęcie jest personelowi nieznane. Umawiasz się, na wizytę, na konkretną godzinę pod konkretny pokój. Na miejscu tłum. Pytasz ludzi co jak jak kto za kim itp, dowiadujesz się, że lekarza nie ma. Po 20 minutach od czasu rozpoczęcia wizyty okazuje się, że lekarz jest ale 3 pokoje dalej, nie jesteś już pierwszy ale trzeci, lekarz nie jest jeden ale dwóch więc nadal nie wiesz gdzie iść. W rejestracji dowiadujesz się, że masz iść do innej rejestracji aby dowiedzieć się, który pokój jest twój. Do tej drugiej rejestracji jest znowu kolejka ludzi. Kurtyna.
Loko Dess
Loko Dess
Opinia z Google
5.0
08.04.2025
Rtg polecam jako iż moja przychodnia rodzinna ma podpisaną umowę z OLK-MEDEM przychodzę na umówioną godzinę i dzień zdjęcie robione w parę sekund odbiór wyników do 7 dni ale zazwyczaj do odbioru na następny dzień lub po 2 dniach
Izabela Jaworska
Izabela Jaworska
Opinia z Google
5.0
19.03.2025
Polecam serdecznie Panią Anetę Zware NEUROLOGOPEDE,byłam na wizycie z moją siostrą i jej synkiem na wizycie u Pani Anety,i jestem zachwycona bardzo profesjonalnym,ciepłym i spokojnym podejściem do pacjenta 🥰SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM 🤗
Zbigniew Wojciechowski
Zbigniew Wojciechowski
Opinia z Google
5.0
27.02.2025
Wizyta u lekarza umówiona na termin na czas bez czekania. Wszystko ok.
wika pll
wika pll
Opinia z Google
1.0
26.02.2025
okulista Pani dr Teresa Kuras- uwaga! Tragicznie podejscie do pacjenta, zero szacunku. Potrafi zaczac sie doslownie "wydzierac" na pacjenta, gdy on smie zadac pytanie zwiazane z badaniem lub wlasnym stanem zdrowia. Trzskanie w stol, nie daje dojsc do slowa. To jakas zupelna pomylka, ze ta pani pracuje z ludzmi i jeszcze o zgrozo... ich leczy.
teresako1100
teresako1100
Opinia z Google
5.0
16.01.2025
Byłam dziś pierwszy raz w tej przychodni u ortopedy dr.Ziemowita Jaraczewskiego,lekarz bardzo miły wysłuchał mnie i pomógł załatwić wszystko z czym przyszłam jak również Panie pracujące. Dziękuję
Mili-vanili
Mili-vanili
Opinia z Google
1.0
19.12.2024
Jedna gwiazda i to tylko dlatego, że Panie w rejestracji były mile. Cała reszta niestety tragedia Czas oczekiwania to jakaś porażka, a o godz 10:30 zmiana lekarza bo ten pierwszy się zmęczył chyba przyjęciem kilku pacjentów do medycyny pracy
Krystyna Brykała
Krystyna Brykała
Opinia z Google
1.0
09.12.2024
Większość komentujących opisuje fatalną organizację placówki. Podzielam tę opinię. Zarejestrowana byłam na godz. 8.40 i nie byłam pierwsza. Na drzwiach gabinetu lekarskiego godzina przyjęć od 9.00. Lekarz przyszedł do pracy o 9.35. Na korytarzu oczekiwało go już ok. 25 pacjentów. Placówce raczej nie zależy na dobrej opinii.
Dariaa
Dariaa
Opinia z Google
1.0
13.11.2024
To nie jest przychodnia, która zapewnia opiekę swoim pacjentom.
dawid “Anonimowy ankieter”
dawid “Anonimowy ankieter”
Opinia z Google
1.0
25.10.2024
Kris Stoliński
Kris Stoliński
Opinia z Google
5.0
11.09.2024
Marzena Światkowska
Marzena Światkowska
Opinia z Google
5.0
10.05.2024
Pracownia RTG przesympatyczna Pani Białkowska.Profesjonalna rozmowa oraz komunikacja przez telefon.Placówce OLK-MED gratuluję takiego pracownika.W dzisiejszych czasach to rzadkość spotkac takie osoby które szanują swoją pracę i pacjenta.Pozdrawiam serdecznie Marzena Światkowska.
Aga R
Aga R
Opinia z Google
5.0
24.04.2024
Wielokrotnie tam byłam i nie mam zastrzeżeń. Panie w rejestracji ogólnej jak i RTG bardzo sympatyczne i pomocne. Także duży plus.
dsadsa dsadsas
dsadsa dsadsas
Opinia z Google
5.0
22.02.2024
Byłem na badaniach u lekarza medycyny pracy jestem zadowolony bardzo miła obsługa Pozdrawiam
Klaudiusz Paluch
Klaudiusz Paluch
Opinia z Google
5.0
01.02.2024
Bardzo profesjonalne podejście od wejścia do rejestracji, zostaję zaprowadzony przez miłą panią rejestratorkę na EKG, żebym nie musiał chodzić i szukać, następnie w bardzo miłej atmosferze badanie i spotkanie z LEKARZEM - Pani Doktor z sercem na dłoni, otwartą głową - Dziękuję za Waszą pomoc. Leczenie zapalenia płuc trwa zgodnie z zaleceniami.
Monika Sułuja
Monika Sułuja
Opinia z Google
5.0
18.01.2024
Tomasz Raś
Tomasz Raś
Opinia z Google
1.0
12.01.2024
Tragedia. Bezczelna rejestratorka Daria M. zamiast być na stanowisku pracy siedzi z inną pielęgniarką na korytarzu, prowadzi dysputy w godzinach pracy i poucza pacjentów. Jak za czasów PRL
Pawel Widomski
Pawel Widomski
Opinia z Google
1.0
12.12.2023
Gdyby nie winda, to można by pomyśleć, że weszło się do skansenu. Byłem w medycynie pracy - umówiony na 8:00 żeby dowiedzieć się że badanie słuchu będzie o 9:30 a psycholog po 10. Mam wrażanie, że wszyscy są zaskoczeni że ktoś przyszedł na badanie i wszystkim to przeszkadza.
damian wal
damian wal
Opinia z Google
1.0
24.11.2023
Nie polecam ortopedy.... komplety brak szacunku i 0 pomocy przy pękniętej łąkotce
Ilona M
Ilona M
Opinia z Google
1.0
21.11.2023
Tragiczna organizacja jeśli chodzi o Medycynę Pracy. Panie w rejestracji to jakaś kpina. Jeśli tak reprezentują przychodnię to nie dziwię się, że są o niej takie opinie. Wszystkie osoby umawiane są na jedną godzinę. Zerowa weryfikacja stanu zdrowia pacjenta w rejestracji. Wizyta u Pani doktor sprawna i bardzo dokladne badanie.
Szymon Szymonides
Szymon Szymonides
Opinia z Google
4.0
20.11.2023
Lekarzy medycyny pracy oceniam bardzo pozytywnie szybkie badania. Trzeba poświęcić sporo czasu na oczekiwanie za różnymi lekarzami w kolejce lecz jak na Polskie warunki jest to akceptowalne. Nie narzekam lecz radzę uzbroić się w cierpliwość. Polecam poświęcić cały dzień na badania od rana do południa.
Agnieszka XXX
Agnieszka XXX
Opinia z Google
1.0
10.11.2023
Zero gwiazdek! Medycyna pracy: Panie w rejestracji bardzo niemiłe, już od momentu umawiania telefonicznego. Totalny brak organizacji. Po zapytaniu od kiedy jest takie oblężenie umówionych pacjentów, odpwiedz Pań: od zawsze. Pacjenci umawiani sa po 10 osob na godzinę, po czym, jedna osoba przyjmowana jest po około 20 minut! Niektórzy czekają po 3/4 h na wizytę....nikt wcześniej nie informuje, ze trzeba zarezerwować cały dzien na oczekiwanie do gabinetu...
Armin Van Buuren
Armin Van Buuren
Opinia z Google
5.0
04.10.2023
Polecam. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne, gdzie jest to rzadko spotykane. Najchętniej chodziłbym tutaj codziennie.
J L
J L
Opinia z Google
2.0
07.09.2023
W dniu dzisiejszym ok. 11.30 dzwoniłam do rejestracji celem zarejestrowania do lekarza. Czekałam 30 minut by łaskawie ktoś odebrał telefon a byłam 3 w kolejce! Po 30 minutach łaskawie odebrała jakaś opryskliwa, zmęczona chyba życiem i pracą paniusia dwa razy powiedziała, słucham, stwierdziła że nic nie słyszy, kazała jeszcze raz zadzwonić i się rozłączyła! Tak działa służba psełdo zdrowia!? Skandaliczna " obsługa"
Ann
Ann
Opinia z Google
1.0
23.08.2023
Nie polecam rtg w tym miejscu. Mąż z podejrzeniem złamania nie został przyjęty prywatnie pomimo posiadania e-skierowania, kod i pesel był dla nich niewystarczający, wygląda na to, że sami sobie prawo tworzą i wymyślają na bieżąco, bo im system nie działa. Pani w okienku opryskliwa i nieprzyjemna, w żaden sposób nie chciała iść na rękę pomimo propozycji doniesienia papierowej wersji. Ceny za wysokie, w wielu miejscach można rtg wykonać za pół tej ceny.
Slawomir Ryl
Slawomir Ryl
Opinia z Google
1.0
22.07.2023
Wizyta umówiona na 11 lekarz przychodzi o 12 .....to standard w tej przychodni . Nie wiem jak jest gdzie indziej ale tutaj pacjent jest dla lekarza .
Beti J
Beti J
Opinia z Google
1.0
21.07.2023
Proszę mi odpowiedzieć dlaczego przedstawiciele zabieraja czas lekarzom i wchodzą bez kolejki wiedząc ,że pacjenci czekają bardzo długo . Czy to jest zgodne z prawem ?może jakaś wycieczka do zaoferowania czy inne cuda?chyba powinno się z tym skończyć ! Jeszcze wychodząc śmieją się pacjentom w twarz . Proszę o wyjaśnienie!
Lisinron
Lisinron
Opinia z Google
1.0
24.06.2023
Laryngolog porażka człowiek mówi co mi jest nawet tego nie sprawdzi . Psyhiatra o podejściu to damy inne leki które i tak nic nie dają a na termin do psychoterapeuty już czekam 1.5 roku a to tylko termin a gdzie dopiero wizyta. Dodając czwkam jiz 2.5 roku na termin jak sie upomniałem to usłyszałem widocznie pan nie odebrał no kirde jak człowiek jest w pracy oddzwania wieczorem i cisza to chyba mogą zadzwonić ponownoe no dramat zmieniam ocene na 1
Mona Lisa
Mona Lisa
Opinia z Google
1.0
21.06.2023
Dałabym zero ale nie można, jednym słowem dramat. Lekarze beznadziejni
Irena Zdrojewska
Irena Zdrojewska
Opinia z Google
1.0
15.06.2023
Rejestracja RTG nie odbiera telefonu, skoro można rejestrować się na telefon to trzeba z drugiego końca jechać żeby się zarejestrować ?...mało tego, kiedy się przyjeżdża to rejestracja jest zamknięta i trzeba czekać. Codziennie mają przerwę techniczną o tej samej porze ? Trochę dziwne
Ewa
Ewa
Opinia z Google
5.0
28.04.2023
Pani Joanna Impert-Parzonko to najlepszy dentysta, z jakim kiedykolwiek miałam styczność, odkryliśmy z mężem niedawno i na pewno będziemy regularnie korzystać. Super, że są jeszcze specjaliści oddani swojej pracy, a przy tym empatyczni i sercem na dłoni w stosunku do drugiego człowieka. Gorąco polecam!
Anna EL
Anna EL
Opinia z Google
1.0
27.04.2023
Nie polecam stomatologii. Pani rejestratorka, która siedzi w gabinecie opryskliwa, bezczelna . Teksty typu proszę ze mną nie dyskutować i jak się Pani nie podoba, to moze Pani w ogóle nie przychodzić nie są na miejscu i świadczą o braku kultury. Nic dziwnego, bo Pani siedzi na tym samym miejscu już ponad 30 lat, więc nie dziwię się że mogłaby gdzieś indziej pracować. Szkolenie z kultury osobistej by się Pani przydało.
jurek szy
jurek szy
Opinia z Google
5.0
18.03.2023
Polecam.
dianna music
dianna music
Opinia z Google
1.0
16.03.2023
Niestety, ale nie polecam. Brak istotnych informacji na stronie, brak profesjonalizmu, fatalna obsługa. Zostałam wprowadzona w błąd przez osobę z rejestracji co spowodowało kłopoty w pracy ( chodzi o wizytę u lekarza medycyny pracy).
el bambo
el bambo
Opinia z Google
1.0
14.02.2023
Obsługa klienta i poziom rozmowy po dodzwonieniu sie ciężko porównać do czegokolwiek. Kobieta przerywa stawia diagnozy przez telefon na argumenty odpowiada podniesionym głosem nie dając dokończyć po czym rozłącza się. Bezpodstawna odmowa przyjęcia co potwierdzono mi już na infolinii NFZ wysłana skarga.
Olka Raf
Olka Raf
Opinia z Google
5.0
09.02.2023
Chciałam szczególnie pochwalić Panią w rejestracji RTG. Miła i uśmiechnięta, aż przyjemnie jest tam iść. Co chwilę Panią ktoś pyta o jakiś gabinet, czy lekarza - Pani z uśmiechem udziela informacji i do każdego jest życzliwie nastawiona.
AdisoN
AdisoN
Opinia z Google
1.0
06.02.2023
Nie polecam trafic na doktor Konieczko . Ta Pani chyba tam pracuje za kare. Sytuacja z dwóch miesięcy wstecz kiedy Pani doktor kazała mi przynieść dokumentacje odnośnie mojego zerwanego wiązadła krzyżowego ,a gdy przyniosłem to pod nosem gadała ,że każdy sobie może takie coś podrobić 😂 no poprostu dramat . Nigdy się nie spotkałem z tak bezczelna baba , już nie mówiąc o tym jak przyszedłem gdy miałem zwykła grype. Pani doktor dała odczuć i prawie wmowila mi ,że oszukuje i chce zwolnienie . Nie polecam i mam nadzieje,że karma do Pani kiedyś wróci za takie podejście do pacjenta ;)
Isla Kam
Isla Kam
Opinia z Google
3.0
26.01.2023
Do samej przychodni nie mam zastrzeżeń, panie w rejestracji zawsze pomocne,co do lekarzy to już inna sprawa... Mam zastrzeżenia do pani doktor Gradowskiej, nie odpowiada na zadawane pytania, uważa, że obawy co do stanu mojego zdrowia są bezpodstawne, poprosiłam ją o pakiet pewnych badań bo mam podejrzenia braku zapasów żelaza w organizmie. Z łaski pani doktor dostałam to skierowanie, ale sposób w jaki zostałam potraktowana jest nie do przyjęcia przez lekarza pierwszego kontaktu.
Julka Mikosza
Julka Mikosza
Opinia z Google
1.0
19.01.2023
Nie miła rejestracja na piętrze medycyny pracy. Lekarka powinna być od godziny 8-11 a o godzinie 10 już jej nie było obłęd!!
Maria
Maria
Opinia z Google
1.0
10.01.2023
Panie zapomniały o teleporadzie. Potem szybki i nieprzyjemny tel od kolejnej z łapanki Pani doktor. I to bezosobowe pytanie co się dzieje. To ciekawe że my do nic per Pani Panie doktorze a oni do nas bezosobowo.
Kacper Kaminski
Kacper Kaminski
Opinia z Google
1.0
09.01.2023
Nie idzie się dodzwonić, a jak już się uda to rejestratorka jest opryskliwa i krzyczy na klienta.
Weronika Jagła
Weronika Jagła
Opinia z Google
1.0
30.12.2022
Obsługa słaba, była informacja, że ktoś jest pierwszy raz to zero wskazówek, oraz każą przyjść w danej godzinie a wchodzi się po prawie dwóch godzinach czekania, a Pani Doktor po 2 godzinach pracy wyszła na plotki.
Natalia Każmierczak
Natalia Każmierczak
Opinia z Google
1.0
07.11.2022
Najgorsza jest rejestracja osoby odbierające telefon są nie uprzejmie i robią wielką łaskę. Nie polecam.
Rafał Wojtecki
Rafał Wojtecki
Opinia z Google
1.0
03.11.2022
Zdecydowanie odradzam. Obsługa klienta na fatalnym poziomie porównując nawet do innych placówek nfz a nie prywatnych. Robiłem badania okresowe kierowcy, więc wchodziłem do kilku gabinetów, niektóre Panie były miły uprzejme i zorganizowane ale niestety większość nie. Wszyscy są umawiani na tą samą godzinę, a trzeba czekać w kilku kolejkach i to tworzy bałagan organizacyjny. Okulistyka Ewa Gręzicka ze źle założoną maseczką ( nos na wierzchu) w nieuprzejmy sposób upomina o założeniu maseczki gdy zapomniałem założyć przed wejściem, gdy ja jej wspomniałem że ona ma niepoprawnie założoną to zaczęła mnie obrażać.
komand0000s
komand0000s
Opinia z Google
1.0
03.10.2022
Sedecznie NIE POLECAM tej przychodni. Pracownicy w wiekszośći niemili, ma sie poczucie ze pracuja tu za kare. Pierwszy i ostatni raz tu przychodzę. Nie pozdrawiam.
Dar La
Dar La
Opinia z Google
1.0
23.09.2022
Dałabym 0,bo od jakiegoś czasu na tyle zasługuje praca i kompetencje niektórych pań w rejestracji,tak na parterze ,jak i na piętrze.Od rana nie idzie się dodzwonić,4 w kolejce i 30 minut oczekiwania.Wieczne pomyłki w rejestracji.Jak udowodnić rejestrację telefoniczną na dany dzień,nagrywać rozmowę?Jak się przyjedzie,wejdziesz do rejestracji,to przez kilka minut udają ,że Cię nie widzą,tak pochłonietę są rozmową.Zrobi ktoś z tym w końcu porządek?
marykatelaura
marykatelaura
Opinia z Google
4.0
15.08.2022
YEBAKA (Kantaroo)
YEBAKA (Kantaroo)
Opinia z Google
1.0
18.07.2022
Nie polecam ludzie tam pracują jak za karę plus są bardzo opryskliwi
Ricosavage 420
Ricosavage 420
Opinia z Google
3.0
07.06.2022
Lekarki oby dwie bardzo miłe lecz niestety panie z rejestracji w pracy siedza chyba za kare, zachowywały sie bardzo arogancko.
Dominika Maćkiewicz
Dominika Maćkiewicz
Opinia z Google
1.0
14.05.2022
Oliwiaa Włodarska
Oliwiaa Włodarska
Opinia z Google
1.0
13.05.2022
Gorąco polecam inne placówki na wykonywanie badań , Pani neurolog chyba minęła się z powołaniem. Bardzo opryskliwa, niesympatyczna. Nawet nie wykonała zalecanego badania, z gabinetu wyszłam po 3min bez żadnej pomocy. Dramat.
Michał Martewicz
Michał Martewicz
Opinia z Google
2.0
06.05.2022
Byłem tu pierwszy raz na badaniach okresowych w medycynie pracy, przebieg rejestracji(akurat trafiłem na 3 miejsce, w przeciągu 15 min przybyło z 10 osób, ale swoje 20 min i tak trzeba było odstać) i glukoza przebiegło dość sprawnie, wielka ściana wyrosła przy badaniu słuchu w pokój 308, Pani oznajmiła, że przyjmuje "chorych ludzi" na określone godziny, a ja przychodzę z medycyny pracy, więc będę musiał poczekać, myślę sobie, skoro specjalnie przyjechałem na badania, to poczekam pod tymi drzwiami, byłem jedyny, poza starszym państwem przebywającym w pokoju. Po 70 minutach oczekiwania, starsze państwo wkoncu opuściło pokój, lekarka tam przebywająca usilnie chciała wcisnąć im aparat słuchowy za kilka tysięcy złoty (tak słychać wszystko przez drzwi), jednakże w między czasie przyszła inna starsza Pani, gdyby próbowałem powiedzieć Pani doktor, ze siedzę juz tu ponad godzinę, stwierdziła, ze teraz tamata Pani wchodzi, wywiązała się mała wymiana zdań i poglądów, Pani doktor stwierdziła, ze leczy ludzi, którzy nie słyszą, mówię jej, ale może ja tez nie słyszę, z litością wpuściła mnie do gabinetu i stwierdziła, ze skoro tak mi się spieszy to mogę poczekać w środku. Po chwili, Pani doktor zapytała starszej Pani przybywającej również w tym pokoju, czy może mnie obsłużyć, bo "Panu się spieszy" (oczywiście powiedziane tak by wszyscy za drzwiami słyszeli), badanie trwało raptem 5-10 minut, Pani bez słowa, z wyraźnym fochem na twarzy, rzuciła mi tą kartkę z badaniem i wróciła do starszej Pani, podziękowałem jej serdecznie za usługę. Do dalszej części nie mam zastrzeżeń, Pani laryngolog przebywająca w pokoju obok rejestracji bardzo pomocna i sympatyczna. Ogólny czas pobytu to jakieś 2,5-3 h. Do przyjęcia, patrząc na realia NFZ-u. Widzimy się za 3 lata😁
M K
M K
Opinia z Google
2.0
28.04.2022
Umówienie na godz. Po czym po przyjściu dostaje się numerek i czekaj aż zawołają. Weszłam 1,5 godz poźniej. Żarty. Ustalcie czy macie system godzinowy czy jak kto przyjdzie.
Paweł P.
Paweł P.
Opinia z Google
4.0
23.03.2022
Byłem tu kilka razy u laryngologa, który zna się na rzeczy, wizyty na konkretne godziny, znajduje się tu też apteka. Czasami jest problem z rejestracją, rano nie można się dodzwonić ale ogólnie ok.
Jolanta Miotke - Kostrubała
Jolanta Miotke - Kostrubała
Opinia z Google
5.0
02.03.2022
Jestem bardzo zadowolona z obsługi w rejestracji i w gabinecie lekarskim.
Beata Drążkowska
Beata Drążkowska
Opinia z Google
5.0
31.01.2022
Jestem zadowolona z tej przychodni zawsze jestem przyjęta jak należy.Panie rejestratorki i pielęgniarki bardzo miłe i zawsze pomocne.
Waldemar Gronowski
Waldemar Gronowski
Opinia z Google
1.0
17.01.2022
Milosz Truchan
Milosz Truchan
Opinia z Google
5.0
14.01.2022
Fachowa obsługa , panie pielęgniarki życzliwe i ogarniają temat w sposób błyskawiczny krotki czas oczekiwania i sprawy rozwiązywane na miejscu . Nie trzeba latać co 5 minut . Jak najbardziej na plus
Kasia Fryszkowska
Kasia Fryszkowska
Opinia z Google
1.0
13.01.2022
Olesia C
Olesia C
Opinia z Google
1.0
12.11.2021
Najgorsza przychodnia, czeka się na wizytę bardzo długo, receptę jak się zamówi to czeka się tydzień mimo że bardzo człowiek potrzebuje tego leku. Lekarze bardzo są nie mieli szczególnie do starszych osób. Jedna lekarka powiedziała mojemu ojcu że starszych osób nie opłaca się leczyć. Podejście jest tragiczne.
Monika Gołaś
Monika Gołaś
Opinia z Google
1.0
31.10.2021
Nie polecam opisów zdjęć rtg od dr Gacy. Zmiana nowotworową w kości mojego syna ,którą widzą ortopedzi i pediatra oraz osoby nie związane z medycyną bo jest tak widoczna!, a dr Gaca radiolog zmiany nie widzi. W opisie zdjęcia napisał ,że bez zmian. Na szczęście pediatra zajrzał w płytę, a nie w opis, gdyż dziecko od 2 tyg wije się z bólu. Gdyby pediatra nie dociekał i nie wysłał z ortopedami na pilny rezonans z kontrastem to wolę nie myśleć jakby się to skończyło dla mojego syna. Ciekawe ilu ludziom tam z medycyny pracy opisał że np.pluca czyste a tam raczysko rośnie... każdy czyta tylko opis radiologa bo mu ufa że jest specjalistą.
Maciej Winiarski
Maciej Winiarski
Opinia z Google
1.0
13.10.2021
Odradzam kontakt z lekarz Magdaleną Boińską. Szanowna Pani na umówione spotkanie w dn. 13.10.2021 o 8 rano spóźnia się 20 minut. Na prośbę pacjenta o punktualność i przełożenie wizyty na inny termin reaguje krótkim ,,Jestem w szoku", teatralnym fochem i odłożeniem słuchawki. Pani Boińska widać żyje w innej rzeczywistości i nie wie, że pacjent jest klientem, którego czas i osobę należy szanować, a lekarzy jak ona są w Polsce do wyboru setki. Droga Paniusiu - tu zwracam się do Szanownej Pani Boińskiej - tak długo jak się nie nauczysz szacunku do innych, tak długo za dużo w życiu nie osiągniesz. Nie pozdrawiam
Rafał Sobociński
Rafał Sobociński
Opinia z Google
2.0
11.10.2021
brak możliwości rejestracji (??); personel z profesjonalnym podejściem
Samanta Wawrzyniak
Samanta Wawrzyniak
Opinia z Google
5.0
03.09.2021
Eliza TB
Eliza TB
Opinia z Google
5.0
03.09.2021
Polecam medycynę pracy, kolejki spore ale wszystko można załatwić w jeden dzień, badania można zrobić z marszu. Personel pomocny i dobrze zorientowany.
Maciej
Maciej
Opinia z Google
1.0
31.08.2021
System kolejkowy do medycyny pracy jest niepoważny, polegający na tym ze rejestruje się tylko pierwsze 50 pacjentów z kolejki, brak możliwości rejestracji telefonicznej i internetowej. Dostaje sie takie śmieszne karteczki z numerkiem. W praktyce wyglada to tak ze stałem od 6 w kolejce, o 7 kiedy placówka była otwarta mieściłem się w limicie. Natomiast w trakcie wydawania numerków godzina po godzinie z puli ubywało więcej niż było pacjentów co wyliczyłem skrupulatnie na ostatnim rzucie gdzie było jeszcze podobno 13 miejsc, weszło 7 osób, po czym nagle miejsc zrobiło się cztery co matematycznie jest niemożliwe. Na moje pytanie co mam teraz zrobić kiedy od trzech godzin zapewniano mnie o tym ze będę przyjęty dostałem odpowiedz ze to nie ich sprawa i mam próbować szczęścia jutro.
Jolly Jump
Jolly Jump
Opinia z Google
1.0
10.08.2021
Ptt Gg Vv Ty
Ptt Gg Vv Ty
Opinia z Google
5.0
03.08.2021
Witam trzeba długo czekać do medycyny pracy ,ale jak się dostaniesz to bardzo miła obsługa ,wszystko na miejscu , polecam na 100
Meroth Primo
Meroth Primo
Opinia z Google
1.0
23.07.2021
Anna Domańska
Anna Domańska
Opinia z Google
1.0
09.07.2021
"Do medycyny pracy nie rejestrujemy na konkretny dzień i godzinę, można przyjść każdego dnia od 7 i się zarejestrować" to usłyszałam gdy tu zadzwoniłam. Przychodzę kolejnego dnia na chwilę przed 7.00, a tu spotkała mnie kolejka na 30 osób przed wejściem. O godzinie 7.00 otworzyły się drzwi i wpuścili 10 osób, wszystkie pozostałe mają czekać na dworzu i o godzinie 8.00 będzie wpuszczonych kolejnych 10 osób... TRAGEDIA!!!
Kacper Zwoliński
Kacper Zwoliński
Opinia z Google
2.0
06.07.2021
Chciałbym podzielić się opinią o tym miejscu, jednak nie jest dane mi wejść do środka. I zasady przyjęć u lekarza medycyny pracy w dobie pandemii są takie, że o ile istnieje wcześniejsza rejestracja do innych specjalistów, tak do medycyny pracy przychodzicie kolejką (w konkretnych godzinach 07:00-10:00) i wstęp ma tylko 50 pierwszych osób
Weronika
Weronika
Opinia z Google
1.0
30.06.2021
Zadzwoniłam z samego rana z prośbą o pomoc stomatologiczną, ponieważ w nocy wystąpił ból zęba i leciała mi z niego krew. Jestem w ciąży i z racji swojego stanu nie mogłam przemęczyć się na tabletkach przeciwbólowych. Niestety odpowiedź otrzymałam odmowną, bo są umówieni pacjenci i mam szukać pomocy, gdzie indziej...Jak to usłyszałam nikt nie klęknie. Szkoda, że przychodnia zapomniała, że świadczy usługi na NFZ i w wyjątkowych sytuacjach pacjentowi z bólem tym bardziej w ciąży powinna pomóc tego samego dnia, chociażby na sam koniec poświęcając 5 minut. Bardzo rozczarowałam się takim obojętnym podejściem... :(
Ewa Byczyńska
Ewa Byczyńska
Opinia z Google
5.0
22.06.2021
Spoko dostęp do lekarzy, są mili
Sophyaa Love
Sophyaa Love
Opinia z Google
1.0
17.06.2021
Najgorsze z możliwych miejsc medycyny pracy rodem ze średniowiecza. Dałabym -5 gwiazdek gdyby to było możliwe. Brak rejestracji telefonicznej. Kolejki jak za poprzedniego ustroju. Jako skansen może funkcjonować.
Alicja Kolomyjska
Alicja Kolomyjska
Opinia z Google
1.0
10.06.2021
Bardzo niwsypatyczna obsluga w rejestracji, problem aby zmienić termin rejestracji na późniejszy do specjalisty. Zostałam całkowicie wykreslona.
Kacper Ciapała
Kacper Ciapała
Opinia z Google
1.0
01.06.2021
Tragedia 3godziny w kolejce do medycyny pracy XD
Rafał Bartkowski
Rafał Bartkowski
Opinia z Google
1.0
01.06.2021
Dno i jeszcze raz dno. XXI wiek i nie mozna sie zarejestrować online do medycyny pracy. Komuna wiecznie zywa.
Sebastian Maciejewski
Sebastian Maciejewski
Opinia z Google
5.0
31.05.2021
Mimo sporego ruchu w punkcie szczepień, wszystko idzie sprawnie, brawa dla personelu za panowanie nad sytuacją. Jestem pod wrażeniem organizacji szczepień w tej przychodni. Bardzo dobra lokalizacja, parking i przystanek w pobliżu.
Alicja Falkowska
Alicja Falkowska
Opinia z Google
5.0
05.05.2021
Polecam lekarza chirurg Jacek Klebba. Pełen profesjonalizm, zabiegi wykonane szybko i sprawnie. Sympatyczny człowiek.
kasia kim
kasia kim
Opinia z Google
4.0
15.04.2021
Weronika Siemińska
Weronika Siemińska
Opinia z Google
1.0
24.03.2021
Jeden wielki cyrk z rejestracją do medycyny pracy. Pani nie wpuszcza do przychodni i karze stać na dworzu i czekać ponad godzinę po to, żeby się w ogóle zarejestrować. Czy nie mozna tego inaczej zorganizować. Wstyd. Edit: Muszę dodać, że choć organizacja leży, to pracują tam bardzo miłe i pomocne panie pielęgniarki i niektóre panie z rejestracji.
Kapitan Gold
Kapitan Gold
Opinia z Google
3.0
01.03.2021
Rejestracja do medycyny pracy jest w innym pomieszczeniu, niż kolejka, więc strasznie wprowadza to w błąd ludzi czekających. Po godzinie postoju, gdzie kolejka w ogóle się nie ruszała, nagle zaprosili 10 osób z kolejki na górę. Instrukcje niejasne, ludzie w pewnym momencie po prostu rezygnują i wychodzą, co jest dosyć absurdalne, ponieważ nikt nie Powiadamia o tym jak to wszystko wygląda.
Barbara Nalik
Barbara Nalik
Opinia z Google
1.0
22.02.2021
Tadeusz Podbielski
Tadeusz Podbielski
Opinia z Google
4.0
22.01.2021
Nie mam żadnych zastrzeżeń do uzyskania skierowań do specjalistów i lekarza pierwszego kontaktu.
Larus
Larus
Opinia z Google
2.0
19.11.2020
Adam Laskowski
Adam Laskowski
Opinia z Google
1.0
16.11.2020
Michalina
Michalina
Opinia z Google
1.0
16.11.2020
Julia M
Julia M
Opinia z Google
5.0
09.11.2020
Marcin Nowak
Marcin Nowak
Opinia z Google
1.0
16.10.2020
Ta placówka jest nierefolmowalna. XXIw a lekarz medycyny pracy pracuje na kolejce numerycznej jak pół wieku temu. Mistrz wydawania numerków, gdyby nie termometr kończyłby pracę o 7:15 bo limit się wyczerpuje.. Tam jeszcze rejestracja przez internet nie dotarła
Paweł Krzysztof Kołodziej
Paweł Krzysztof Kołodziej
Opinia z Google
1.0
07.10.2020
Telefonicznie udzielono mi informacji, że RTG zrobię od 8 do 14. Na miejscu okazało się, że do 10. Wprowadzanie w błąd.
Mateusz Osowski
Mateusz Osowski
Opinia z Google
1.0
18.09.2020
Mariola W
Mariola W
Opinia z Google
4.0
17.09.2020
Przychodnia ok Wszyscy mili Czysto Pracownia rtg profesjonalna Piękny stary budynek
Rafał Piasecki
Rafał Piasecki
Opinia z Google
1.0
31.08.2020
PrzemBuch
PrzemBuch
Opinia z Google
1.0
28.08.2020
Modry Aratron
Modry Aratron
Opinia z Google
1.0
26.08.2020
Ponad 4 godziny pobytu w medycynie pracy żeby zrobić dwa badania.
Bartosz Piotrowski
Bartosz Piotrowski
Opinia z Google
1.0
10.08.2020
Godzina 11, 30 osób w kolejce, a panie z rejestracji stwierdziły, że zrobią sobie przerwę, 4h czekać na wypełnienie jednego dokumentu, tragedia... Lekarz przyjmuje do 13 później odsyłają wszystkich z kwitkiem...
Photo galaktic
Photo galaktic
Opinia z Google
5.0
17.02.2020
Stanislaw Dankowski
Stanislaw Dankowski
Opinia z Google
1.0
11.02.2020
Fikcja ztelefonem-nikt nie odbiera
Kamila Zet
Kamila Zet
Opinia z Google
1.0
16.01.2020
Lekarz endokrynolog wykazał się totalnym brakiem zainteresowania pacjentem. Poprzedni specjalista za każdym razem badał tarczycę z powodu guzkow, miałam raz do roku kontrolne usg oraz badany poziom tsh. U tego Pana po dwuletnim oczekiwaniu wizyta trwała 4 minuty, żadnego badania, tylko skierowanie na tsh... Mam sie zgłosić z wynikiem za 2 lata 😀😀😀
Bro dy
Bro dy
Opinia z Google
4.0
15.11.2019
Toma Baran
Toma Baran
Opinia z Google
5.0
14.11.2019
Byłem dzisiaj w Medycynie pracy, panie w rejestracji rzeczowe i uśmiechnięte, az miło sie robi badania. Próbowałem sie dostac na poczatku tygodnia ale po zobaczeniu pełnej poczekalni wybrałem inny dzień. Polecam!
Natura Pomaga
Natura Pomaga
Opinia z Google
5.0
28.10.2019
Rewelacyjne podejście do pacjenta. Polecam!
Tomasz Mazur
Tomasz Mazur
Opinia z Google
1.0
25.09.2019
18 połączeń i udało się zarejestrować. Pani bardzo miła.
Wiktoria Łowczyńska
Wiktoria Łowczyńska
Opinia z Google
1.0
09.09.2019
Anna Michalska
Anna Michalska
Opinia z Google
1.0
29.08.2019
Dodzwonić sie do przychodni graniczy z cudem, od 8 do 12.. nikt nie odbiera, mimo że nr nie zawsze jest zajęty...
damian92005
damian92005
Opinia z Google
1.0
27.08.2019
Bez profesjonalizmu. Czekasz od 7 w kolejce do lekarza medycyny pracy, wchodzisz dopiero po 10,poniewaz czekanie w kolejce odbywa się pomieszczenie obok i ludzie którzy wchodzą po tobie o tym nie wiedzą i wchodzą ci w kolejkę. A ty jak głupi czekasz na światełko. Gdy już poczekasz te swoje 3 godziny, wchodzisz do gabinetu, tam dwie panie cały czas siedzące w telefonie. Nawet gdy mierzą ci ciśnienie jedna reka w telefonie. Masakra... Przeszkadza im hałas za drzwiami, a zamiast ogarnąć to wszystko siedzą i gadają o jakiś chłopakach. Szczerze nie polecam i jeżeli chcecie coś tam załatwić polecam jeden dzień przyjść się zarejestrować, a drugi dzień przyjść do lekarza
sawiś22
sawiś22
Opinia z Google
1.0
27.08.2019
Trzeba czekać 4h do rejestracji
MAGDA Michalska
MAGDA Michalska
Opinia z Google
5.0
22.07.2019
A ja muszę pochwalić Panie rejestratorki i pielęgniarki pomogły i to bardzo kiedy moja mama 87 letnia kobieta potrzebowała szybkiej pomocy. Nie miałam żadnych problemów z pozyskaniem informacji i docelowej pomocy Panie były naprawdę miłe wyrozumiale i z wielką empatia. Bardzo dziękuję w imieniu własnym i mojej mamy
Nadia Szymaniak - Światowska
Nadia Szymaniak - Światowska
Opinia z Google
1.0
05.03.2019
Wybór tej przychodni był ogromnym błędem. Nie dość, że problemem jest umówienie się na wizytę (9/10 telefonów nieodebranych), to - gdy już jakimś cudem uda się zarejestrować - lekarze są wręcz obrażeni na pacjentów, że są chorzy. Mam tu na myśli dwie konkretne lekarki, mianowicie dr Chmiel i dr Czechowską - są opryskliwe, rzucają kąśliwymi komentarzami, nie słuchają tego, co pacjent chce im powiedzieć o swoich dolegliwościach, mają pretensje o to, że ktoś prosi ich o pomoc, a do pacjenta odnoszą się, delikatnie mówiąc, niestosownym tonem, bez odrobiny szacunku. Żenujące.
Michal Slizak
Michal Slizak
Opinia z Google
1.0
27.02.2019
Zła organizacja, brak informacji i kiepskie traktowanie pacjentów przez personel administracyjny. Doktor okulistyka nadrobiła, ale w sumie wizuta tu to doświadczenie niemiłe, jak podróż w czasie do głębokiej komuny.
Karol Marchlewski
Karol Marchlewski
Opinia z Google
1.0
31.01.2019
Jedna gwiazdka za bezczelna rozmowę z Panią przy rejestracji , która ma uprzedzenia do ludzi z innych miejscowości brak możliwości wykonania RTG pomimo skierowania i chęci zapłaty za prywatna wizytę .
Przemek Rosinski
Przemek Rosinski
Opinia z Google
1.0
08.01.2019
Cyrk na kółkach siedzi się do lekarza który przychodzi 2h później.....
Sylwia XXX
Sylwia XXX
Opinia z Google
1.0
05.12.2018
małgorzata pacholska
małgorzata pacholska
Opinia z Google
3.0
26.11.2018
W.Andrzej I
W.Andrzej I
Opinia z Google
4.0
20.11.2018
Dostęp do lekarzy wielu specjalności w jednym miejscu.
Łukasz Kowalczyk
Łukasz Kowalczyk
Opinia z Google
2.0
17.11.2018
- bo lekarz się spóźnia i nie zaczyna przyjmowania Pacjentów o wyznaczonej godzinie (!) + za możliwość rejestracji internetowej
Mariola Urbańska
Mariola Urbańska
Opinia z Google
1.0
10.11.2018
1,dr.Zimowit Jaroczewski nie mily dla pacjentki. 2.Moja mama czekala w kolejce dwie godziny na wypisanie histori choroby,poniewaz przeniosla sie do innego lekarza prywatnie.Dr,powiedzial ,ze on od tego nie jest :-((
Alicja Miazgowicz
Alicja Miazgowicz
Opinia z Google
5.0
25.10.2018
Sprawna obsługa badań RTG.
Zenek Kowalski
Zenek Kowalski
Opinia z Google
1.0
06.10.2018
Jako nowy pacjent musiałem wypełnić upoważnienie na wgląd i odbiór dokumentacji medycznej. Upowaznilem małżonke podając tylko imie i nazwisko ( bez nr tel !) Za dwa dni na mój nr telefonu dzwoni pani z Medica w Poznaniu i prosi moją żonę do telefonu. Sądzę że ktoś handluje danymi bo nie jest to zbieżność zdarzen.Czy ktoś mial już taką sytuację?
Jakub Reszka
Jakub Reszka
Opinia z Google
1.0
27.09.2018
PRL
Grzegorz Zawadzki
Grzegorz Zawadzki
Opinia z Google
1.0
19.09.2018
Jedna gwiazdka za bezczelną panią w recepcji, która powiedziała żonie, że jak chce przyjść z niemowlakiem na badane piersi, to nie ma terminu. 2 minuty wcześniej termin był. Żona miała ropień piersi
Barbara Gregorczyk
Barbara Gregorczyk
Opinia z Google
1.0
12.09.2018
W jaki sposób można się tam dodzwonić?? Bo przez kilka godzin jest sygnał, a nikt nie podnosi słuchawki. Porażka...
Victoria Angmar
Victoria Angmar
Opinia z Google
2.0
04.09.2018
Dominik Mokwiński
Dominik Mokwiński
Opinia z Google
1.0
03.09.2018
Syf, kiła i mogiła.
Daria Polanowska
Daria Polanowska
Opinia z Google
1.0
21.08.2018
1. Do przychodni nie można się dodzwonić 2. Punkt pobrań - kolejka 24 osoby, krzeseł kilka a panie laborantki pracują za karę... Masakra, z czymś takim nigdy się nie spotkałam. Edit: Poradnia endokrynologiczna, rejestracja na godziny. Kiedy przyszłam na umówioną godzinę okazało się że kto pierwszy ten lepszy... Mam na 16:45, w tej chwili jest 16:45 a ja jestem 12. w kolejce... Czy Dyrekcja przychodni nad tym panuje?!?!
Piotr R
Piotr R
Opinia z Google
1.0
16.07.2018
Wiecznie spóźniający się pan ortodonta, który zamiast z Tobą wymienić kilka zdań to non stop dłubie w telefonie. Pana nie ma, nie wiadomo o której będzie, skądś tam wraca. Rejestrowanie wszystkich na jedną godzinę, siedzisz, czekasz, nic tylko co miesiąc brać wolne z roboty aby z dzieckiem wpaść na wizytę trwająca czasami 60 sekund ... Reszty lekarzy nie znam ale to mi wystarczy aby dać jedną gwiazdkę, zera niestety nie da rady ... Kolejna wizyta umówiona na 07.01.2019. Pan ortodonta po raz kolejny nie przyjeżdża i od nikogo nie odbiera telefonu więc nawet nie wiadomo czy warto dalej czekać :(. Kolejna wizyta odwołana, kolejne miesiące mijają, a córka za 3 miesiące ma 13-te urodziny i dalej wizyty płatne :(
Piotr Mianowski
Piotr Mianowski
Opinia z Google
1.0
16.07.2018
monika oszynska
monika oszynska
Opinia z Google
1.0
12.06.2018
Na zwykla wizyte do lekarza rodzinnego czlowiek czeka dwa tygodnie, a po przyjsciu lekarz pyta dlaczego nie przyszlam jak pojawily sie objawy. Kpina
Daria
Daria
Opinia z Google
1.0
30.05.2018
Jedna gwiazdka za paniusie z rejestracji. Po pierwsze, mają w dupie odbieranie telefonów, prędzej dodzwonię się do Baracka Obamy. Po drugie, kłamią z terminami rejestracji (rzekomy brak miejsc) i po trzecie mówią, że zarejestrowały cię jednego dnia, a okazuje się, że zupełnie innego (nagle tamtego dnia jednak były miejsca do lekarza) i wmawiają, że to twoja wina, bo nie przyszedłeś/ nie przyszłaś. Rządzą się jakby były tam dyrektorkami.
Jan M
Jan M
Opinia z Google
5.0
01.03.2018
Przeniosłem się z innej placówki zostałem sprawnie i szybko obsłużony w rejestracji. Wizyta lekarska odbyła się tego samego dnia jestem b. zadowolony.
michał Mike
michał Mike
Opinia z Google
1.0
05.02.2018
Nie można się dodzwonić!!! Co kilka tygodni próbuje i nadal to samo.
Michał Dąbrowski
Michał Dąbrowski
Opinia z Google
1.0
02.02.2018
Natalia Izdebska
Natalia Izdebska
Opinia z Google
1.0
24.01.2018
Kolejki i nikt nad tym nie panuje. Strata czasu. Lepiej szukać gdzie indziej.
PAWEŁ Lewandowski
PAWEŁ Lewandowski
Opinia z Google
5.0
28.12.2017
Karolina Bąk
Karolina Bąk
Opinia z Google
1.0
21.11.2017
Krystyna Osowicz
Krystyna Osowicz
Opinia z Google
1.0
26.10.2017
Anna Zalas
Anna Zalas
Opinia z Google
1.0
28.08.2017
Do tej przychodni należę już dobre kilkanaście lat. Przymykałam oko na różne niedociągnięcia, chamskie zachowania niektórych lekarzy, niekompetencję personelu średniego, kolejki, kłamstwa rejestratorek i te wszystkie inne rzeczy utrudniające życie pacjentom. Ostatni hit: trzeba przyjść osobiście rano we wtorek zarejestrować się na piątek, bo o godzinie 16.50 rejestratorka ma zamknięty system. Niewiarygodne !
Barbara Pryczek
Barbara Pryczek
Opinia z Google
1.0
12.07.2017
Beznadziejna przychodnia. Robią z ludzi idiotów. Jednego dnia osobiście nie rejestrują, bo mają niby awarię systemu, mówią żeby zadzwonić jutro to zarejestrują telefonicznie. Pacjent posłusznie dzwoni i dowiaduje się, że nie zostanie zarejestrowany, bo musi przyjść osobiście. Czy to nie jest jakieś dziwne? A jak chce się skontaktować z dyrekcją lub kimś kompetentnym to robią tak żeby połączenie nie mogło być zrealizowane, a połączyć może tylko recepcja. Co to jest za przychodnia? Mają sprzęt, którego nie potrafią wykorzystać, przez nieumiejętność blokują komputery.
Szymon Polit
Szymon Polit
Opinia z Google
1.0
09.06.2017
Najgorsza przychodnia. Lekarze mają w dupie ludzi, kolejki kilometrowe, jeden wielki bałagan w kolejkach bo lekarz sobie wychodzi co 5 miniut na przerwe, ludzie nie wiedzą kto ma wejść. Dosłownie dramat
Sylwia Nalikowska
Sylwia Nalikowska
Opinia z Google
5.0
21.09.2016
Grażyna Cięszczyk
Grażyna Cięszczyk
Opinia z Google
5.0
24.07.2016
Polecam
Zobacz więcej (151)