Zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie
Zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, Centrum Kosmetyczne Limonka & Salon Fryzjerski, Tychy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7681724925
REGON: 385749030
Dodatkowe kontakty:

518 958 968

Rok założenia:
2020

O firmie

Centrum Kosmetyczne Limonka to również salon fryzjerski. To właśnie w tym miejscu wykonujemy usługi, które każdemu Klientowi i Klientce zapewnią najlepsze możliwe efekty. Nasz lokal mieści się w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Jego właścicielką jest Marlena Gacka. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Proponujemy profesjonalne usługi kosmetyczne i fryzjerskie, które nie tylko pozwolą uzyskać oczekiwane efekty, ale również dadzą naszym Klientom szansę na relaks oraz zainwestowanie w siebie. Często to właśnie dobry wygląd zapewnia nam perfekcyjne samopoczucie, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Wykorzystujemy wysokiej jakości środki kosmetyczne. Każdy z nich odpowiednio sprawdzamy pod względem jakości, zanim zdecydujemy się go używać w naszym salonie. Wykonujemy wiele różnego rodzaju zabiegów, ponieważ każda z naszych pracownic to doświadczona kosmetyczka. Nasza oferta to zabiegi i usługi zarówno kosmetyczne jak i fryzjerskie. Najczęściej proponujemy takie jak stylizacja paznokci, przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów, pedicure, manicure, elektrostymulacja, peeling kawitacyjny, hybrydy, manicure japoński, keratynowe prostowanie włosów. Każdy z nich przeprowadzamy w sposób prawidłowy, zgodnie ze sztuką.

Nie bylibyśmy profesjonalnym salonem kosmetycznym gdyby nie usługi wizażystki! Przygotowujemy makijaże na dowolne okazje. Posiadamy bogaty wybór materiałów, w najróżniejszych odcieniach, dzięki czemu tworzymy spektakularne makijaże okolicznościowe, ślubne oraz każdy inny.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminy dogodne dla Klientek oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Centrum Kosmetyczne Limonka & Salon Fryzjerski

Centrum Kosmetyczne Limonka & Salon Fryzjerski, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Kosmetyczne Limonka & Salon Fryzjerski