Zapewniamy odbiór i utylizację odpadów
Zapewniamy odbiór i utylizację odpadów, Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych Sp. z o.o. , Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9522024636
REGON: 141014323
KRS: 0000282614
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych (CITEL) znajduje się w Warszawie. Firma powstała w 2007 roku. Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest ekologia i logistyka.

Oferta

Pracownicy firmy CITEL stawiają na rzetelność i szybkość. Wiedzą, jak ważne w logistyce jest terminowe zrealizowanie wszelkich transportów. Firma współpracuje z placówkami weterynaryjnymi, medycznymi oraz salonami kosmetycznymi w kwestii gospodarki odpadami i utrzymania czystości. Ponadto zajmuje się transportem niewyspecjalizowanym, przyjmując zlecenia od przedsiębiorców z terenu całej Polski.

Oferta obejmuje takie usługi jak:
  • odbiór odpadów medycznych,
  • utylizacja odpadów medycznych,
  • odbiór odpadów weterynaryjnych,
  • utylizacja odpadów weterynaryjnych,
  • odbiór odpadów przemysłowych,
  • obsługa spedycyjna dla firm.
CITEL zaopatruje także swoich klientów w pojemniki do gromadzenia odpadów i środki dezynfekujące. Firma działa w oparciu o obowiązujące przepisy i spełnia wszelkie wymagane normy. Dba o dobro środowiska naturalnego oraz zadowolenie klientów. Zapewnia bezpieczeństwo powierzonych towarów. Zatrudnia wykwalifikowanych kierowców, z którymi jest w stałym kontakcie podczas realizacji zleceń.

W zakresie usług znajdują się również:
  • prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości BDO
Zapraszamy do współpracy z Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych z Warszawy.

Artykuły

Posiadasz odpady medyczne lub kosmetyczne? Zadbaj o ich właściwą utylizację wraz z Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych
Posiadasz odpady medyczne lub kosmetyczne? Zadbaj o ich właściwą utylizację wraz z Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych
Jeśli posiadasz odpady medyczne, weterynaryjne czy kosmetyczne, skorzystaj z usług utylizacyjnych Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych Sp. z o.o.

Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych Sp. z o.o. , Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Centrum Innowacyjnych Technologii Ekologiczno-Logistycznych Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julian
Julian
5.0
24.03.2022
Organizują dla mnie transporty. Nigdy nie było żadnych opóźnień. Nie miałem też informacji o uszkodzeniach towaru. Są świetni.
Arnold
Arnold
5.0
27.01.2022
Można na nich naprawdę liczyć. CITEL działa zgodnie z przepisami i zapewnia bezpieczeństwo jeśli chodzi o odpady medyczne. Prawdziwi fachowcy.
Mariusz
Mariusz
5.0
16.11.2021
Moja lecznica weterynaryjna współpracuje z nimi od lat. Są profesjonalni i ich priorytetem jest dobro środowiska naturalnego. Regularnie wywożą nasze odpady.