Porady żywieniowe dla chorych i zdrowych osób w każdym wieku
Porady żywieniowe dla chorych i zdrowych osób w każdym wieku, Centrum Futura Irena Dawidiuk, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971581417
REGON: 932817455
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Centrum Futura, prowadzone przez Irenę Dawidiuk, znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dietetycznej. Swoje usługi świadczymy już od 2002 roku. Wszystkim zainteresowanym pomagamy w doborze odpowiedniej diety i uzyskaniu elementarnej wiedzy na temat zdrowego żywienia.

Oferta

Specjalizujemy się w udzielaniu porad dietetycznych dla osób zdrowych, jak i dla osób zmagających się z różnymi problemami. Stan zdrowia pacjenta oceniany jest na podstawie skrupulatnie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego oraz wyniku badań antropometrycznych. W przypadku wykrycia określonych zaburzeń, ustalamy jakie działania dietetyczne należy podjąć oraz opracowujemy dietę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy wsparcie dietetyczne osobom z rozmaitymi chorobami metabolicznymi oraz ze schorzeniami nowotworowymi i neurologicznymi. Opiekujemy się pacjentami z otyłością, a także z niedoborami wagi i wzrostu. Staramy się też pomóc wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych chorych na anoreksję lub bulimię, którzy równolegle uczestniczą w terapii psychologicznej. Ponadto dysponujemy dużym doświadczeniem w przygotowywaniu programów dietetycznych dla osób z celiakią, nietolerancją glutenu oraz innymi nietolerancjami pokarmowymi.

Zainteresowanym proponujemy:
  • diety indywidualne
  • zdrowe diety
  • zdrowe odchudzanie
  • diagnozowanie celiakii
  • leczenie celiakii
  • prowadzenie poradnictwa dla sportowców
  • leczenie alergii pokarmowych
Udzielamy porad dietetycznych wszystkim osobom zainteresowanym zdrowym odżywianiem. Podejmujemy się przygotowania programów dietetycznych dla kobiet w ciąży, karmiących matek oraz małych dzieci. Pomagamy w dobraniu jadłospisu dla sportowców. Organizujemy szkolenia związane z tą tematyką, w trakcie których pokazuje, jak sposób odżywiania wpływa na układ odpornościowy czy neurologiczny.

Poradnictwo oparte jest na unikalnej metodzie diagnostycznej i leczniczej Neuroposture. Stosowanie się do tych zaleceń przynosi bardzo dobre rezultaty w leczeniu zespołów bólowych oraz neurologicznych. Zachęcamy do skorzystania z usług Centrum Futura z Wrocławia.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Futura Irena Dawidiuk

Centrum Futura Irena Dawidiuk, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Centrum Futura Irena Dawidiuk

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
29.11.2015
Do Pani Doktor trafiłem po wielu wizytach w innych gabinetach, tutaj kompleksowy pakiet badań zlecony, później analiza i diagnoza, co ważne skuteczna pomoc w rozwiązaniu problemu żywieniowego u dziecka. Mamy dietę eliminacyjną, ale jest co raz lepiej. Polecam //seba;