Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6711770155
REGON: 520198347
Rok założenia:
2021

O firmie

Centrum Finansowym Ubezpieczeń i Kredytów znajduje się w Szczecinie. Firma oferuje szeroki wybór ubezpieczeń oraz możliwość wzięcia kredytu. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Patrycja Haryza.

Oferta

W przypadku sprzedaży ubezpieczeń bardzo istotny jest właściwy dobór odpowiedniego produktu. Obecnie istnieje szeroka gama różnego typu ubezpieczeń od wielu firm i towarzystw ubezpieczeniowych. Opierając się na swojej gruntownej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu branżowym, zawsze staramy się dokonać optymalnego wyboru.

Podstawowy zakres naszej oferty to:
  • kredyty
  • konta oszczędnościowe
  • ubezpieczenia komunikacyjne
  • ubezpieczenia mieszkań i domów
  • ubezpieczenia finansowe
  • ubezpieczenia zdrowotne
  • ubezpieczenia majątkowe

Posiadamy zarówno bogaty pakiet ubezpieczeń dla firm, jak i osób prywatnych. Proponujemy Państwu zarówno ubezpieczenia indywidualne, jak i grupowe, a także rodzinne. Oferujemy też ubezpieczenia krótkoterminowe. Dzięki szerokiej ofercie gwarantujemy, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie.Zawsze chętnie służymy radą i pomocą. Do tej pory zdołaliśmy zyskać wielu zadowolonych Klientów, którzy docenili nasze odpowiedzialne i zaangażowane podejście, a także pełen profesjonalizm. Doskonała znajomość rynku ubezpieczeniowego i bankowego, szeroki zakres działania to nasze atuty.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z Centrum Finansowym Ubezpieczeń i Kredytów Patrycji Haryza w Szczecinie.

Kontakt

Kontakt Centrum Finansowe Ubezpieczenia I Kredyty Patrycja Haryza

Centrum Finansowe Ubezpieczenia I Kredyty Patrycja Haryza, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Finansowe Ubezpieczenia I Kredyty Patrycja Haryza