Ochrona osób i mienia, sprzątanie oraz bezpieczeństwo pożarowe obiektów
Ochrona osób i mienia, sprzątanie oraz bezpieczeństwo pożarowe obiektów, Centaur Group Poland Sp. z o.o., Sosnowiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443527005
REGON: 36730214200000
KRS: 0000677991
Rok założenia:
2017

O firmie

Grupa Centaur & Grupa VIS & 2M Academy jest grupą firm w tym koncesjonowanymi działającymi na rynku od 1996 roku. Działamy w kraju jak również na terenie UE gdzie zrealizowaliśmy liczne projekty marchandaisingowe, roll-out, przebudów regałów magazynowych. Właściciele i pracownicy posiadają profesjonalne przygotowanie, poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w resorcie spraw wewnętrznych, ministerstwie obrony narodowej oraz w innych wiodących podmiotach gospodarczych świadczących usługi outsourcingu procesów oraz usług a także ochrony osób i mienia. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie outsourcingu personelu oraz kompleksowej ochronie osób i mienia, w tym: ochrony obiektów, konwojowaniu wartości, monitoringu systemów alarmowych wraz z interwencjami grup. Prowadzimy również szkolenia oraz szeroko pojęte doradztwo związane z zapewnieniem bezpieczeństwa biznesu. Świadczymy kompleksowe usługi na terenie całego kraju i UE.

Certyfikaty i dyplomy

Działamy na podstawie Koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie ochrony osób i mienia.

Oferta

Dzięki ściśle ustalonym zasadą komunikacji wewnętrznej oraz podziałowi struktur firmy na piony produktowe kontrahent zawsze ma do dyspozycji 24 godziny na dobę osobę prowadzącą i zabezpieczającą jego interesy.

Firma podzielona jest na kilka pionów produktowych, a mianowicie:
 • Pion A; zajmujący się działalnością koncesyjną w zakresie ochrony fizycznej i technicznej tj.: ochroną osób w tym osobistą, ochroną mienia, zabezpieczeniem elektronicznym mienia.
 • Pion B; zajmujący się działalnością koncesyjną w zakresie ochrony imprez masowych,
 • Pion C; zajmujący się działalnością Agencji Pracy, outsorcingu i leasingu pracowniczego,
 • Pion D; zajmujący się działalnością utrzymania czystości.
 • Pion E; zajmujący się doradztwem z zakresu bezpieczeństwa pożarowego obiektów
Pion A- Dział ochrony fizycznej prowadzi działalność w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie bezpośredniej lub doraźnej ochrony fizycznej polegającej na:
 • ochronie fizycznej obiektu zgodnie z wymaganiami ustawowymi,
 • audyt obiektu pod kontem bezpieczeństwa osób i mienia,
 • pełnym zabezpieczeniu interesów kontrahenta na powierzonym obszarze,
 • ochrona osobista,
Pracownicy zatrudnieni w Firmie posiadają:
 • wpis na listę pracowników kwalifikowanych
 • ,
 • środki przymusu bezpośredniego,
 • środki łączności,
 • jednolite umundurowanie którego wzór jest przedstawiony do akceptacji klienta,
 • wsparcie elektroniczne poprzez dedykowaną aplikacje mobilną wyposażoną w system GPRS i nadzorującą obchody pracowników na obiekcie, wymuszającą wykonanie zleconych kontroli udokumentowanych fotograficznie, wymuszające przestrzeganie procedur wewnętrznych zawartych w aplikacji
 • .
Pion B- Dział ochrony imprez masowych

Nasze Grupa specjalizuje się w kompleksowej ochronie imprez masowych, a także rekreacyjnych, firmowych, targowych, okolicznościowych itp. Zabezpieczenie każdej imprezy odbywa się zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych. Pracownicy służby porządkowej posiadają certyfikaty wynikające z rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymogów, jakie powinny spełniać służby porządkowe organizatora imprezy masowej w zakresie wyszkolenia i wyposażenia oraz sposobów ich działania. Przy zabezpieczeniu każdej imprezy część naszego personelu posiada również wpis na listę pracowników kwalifikowanych zgodnie z ustawą o ochronie osób i mienia. Nasi pracownicy podczas wykonywania swoich zadań umundurowani są jednolicie (umundurowanie dostosowane jest do charakteru imprezy), posiadają identyfikatory oraz wyposażeni są w bezprzewodowe środki łączności i niezbędne środki przymusu bezpośredniego. Kierownictwo oraz kontrola nad wykonywanymi usługami powierzana jest osobom posiadającym kierownicze uprawnienia do kierowania zabezpieczeniem imprez masowych oraz wpis na listę pracowników kwalifikowanych.

Pion C- Dział outsorcingu i leasingu pracowników:

Usługa outsourcingu pracowniczego, określana również jako leasing pracowniczy, polega na "wypożyczaniu" pracowników przez firmę. Pracownik fizycznie wykonuje swoją pracę w danym przedsiębiorstwie, ale formalnie jego pracodawcą jest inny podmiot - w tym przypadku nasze spółki VIS.

Pion D- Dział utrzymania czystości:

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe usługi dla naszych klientów na ich obiektach, powstał nowy dział utrzymania czystości. Zajmujemy się usługami porządkowymi, specjalistycznymi oraz outsourcingiem pracowniczym w branży czystości.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wyselekcjonowany sprzęt sprawdzonych producentów oraz odpowiednio i indywidualnie dobierane dla każdego klienta środki chemii i higieny daję gwarancję najwyższej jakości usług. Używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych markowych maszyn sprzątających oraz certyfikowanej chemii i środków chemicznych wysokiej jakości. VIS specjalizuje w utrzymaniu czystości na obiektach wielkopowierzchniowych typu: zakłady produkcyjne, hale, magazyny, obiekty sportowe, biurowce, banki oraz hotele.

Pion E - Dział zajmujący się doradztwem z zakresu bezpieczeństwa pożarowego obiektów:

W związku z ciągłym rozwojem firmy, przygotowaliśmy – stworzyliśmy dla Państwa dyspozycji kolejny pion, a mianowicie dział zajmujący się doradztwem i usługami PPOŻ - usługami związanymi z ochroną przeciwpożarową. Możemy w Państwa firmie sprawować nadzór PPOŻ, aby spełnić wszystkie wymagania prawne dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

Pion F - Dział zajmujący się szkoleniami, coachingiem z zakresu umiejętności twardych i miękkich, tworzeniem polityki RODO:

Specjalizujemy się w prowadzeniu doradztwa, szkoleń i treningów w zakresie ochrony danych, ochrony informacji, komunikacji społecznej, zarządzania zespołami, radzenia sobie ze stresem, polityki antymobbingowej i prawa pracy, szkolenia PPOŻ i BHP oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.


Marki i specjalizacje

Klienci, którzy nam zaufali to między innymi:
 • PURE JATOMI
 • Central Fund of Immovables Sp. z o.o.
 • Holmes Place Concept z siedzibą w Warszawie
 • Holmes Place Poland z siedzibą w Warszawie
 • Rossmann Supermarkety Drogeryjne S.A.
 • RUCH S.A
 • LUKOIL
 • Reporter S.A
 • Medicine
 • Greenpoint

Artykuły

Jaką agencję ochrony wybrać?
Jaką agencję ochrony wybrać?
Agencja ochrony Centaur Group Poland Sp. z o.o. to wysokiej jakości usługi związane z ochroną mienia podmiotów gospodarczych, utrzymaniem czystości i PPOŻ.

Wideo

Kontakt

Kontakt Centaur Group Poland Sp. z o.o.

Centaur Group Poland Sp. z o.o., Sosnowiec

Opinie (1)

Opinie o firmie Centaur Group Poland Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
10.05.2019
Firma z ogromnym doświadczeniem w ochronie obiektów. Współpracuję z nimi od lat. Nie znam lepszych fachowców.