Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272458359
KRS: 0000226265
Rok założenia:
2005

O firmie

Licencjonowane biuro rachunkowe CBE Górnicka, Laszczak mieści się w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w związku z czym doskonale wiemy, jak spełnić oczekiwania naszych Klientów. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. Oferujemy profesjonalną obsługę księgową.

Oferta

Głównym profilem działalności naszego biura CBE jest świadczenie profesjonalnych usług zarówno rachunkowych, jak i księgowych. Zapewniamy kompleksowe wykonywanie wszelkich czynności w zakresie kadr, płac oraz zakładania spółek. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę Państwa wszelkie preferencje, gdyż najważniejsze jest zadowolenie Klientów. Zatrudnieni w naszej firmie doświadczeni pracownicy są do dyspozycji Klientów i dzięki swoim wysokim kompetencjom podejmą się nawet najbardziej skomplikowanych spraw związanych z usługami rachunkowymi.

Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Nasze usługi księgowe obejmują outsourcing księgowości, rozliczenia podatkowe oraz ewidencję księgową. Zdajemy sobie sprawę, że księgowość jest niezwykle ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa. Ważna jest tutaj terminowość i dokładność, którą gwarantujemy. Nasza praca jest czytelna i przejrzysta. Sprawdzamy dokumenty, księgujemy zdarzenia gospodarcze oraz wykonujemy bilanse podatkowe. Sporządzamy listy płac, sprawozdania i deklaracje podatkowe.

Ponadto archiwizujemy dokumenty niezbędne do prowadzenia ksiąg podatkowych. Rozliczenia z ZUS w firmie wiążą się z comiesięcznym przekazywaniem dokumentów obejmujących składki ubezpieczeniowe, ewentualne przerwy w opłacaniu składek, a także wypłacane świadczenia, warto więc powierzyć specjalistom obsługę tych rozliczeń. Polecamy też usługi z zakresu składania deklaracji VAT oraz deklaracji PIT.

Zapraszamy do współpracy biurem CBE.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt CBE sp.j. Górnicka Laszczak

CBE sp.j. Górnicka Laszczak, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie CBE sp.j. Górnicka Laszczak