Sprzedaż sprzętu tenisowego
Sprzedaż sprzętu tenisowego, CB Synergia TygerTenis, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262637222

O firmie

Firma Tennisplanet Polska znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy od 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do gry w tenisa. Właścicielem jest Tomasz Bonar.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż sprzętu tenisowego. Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

W naszym asortymencie znajdą Państwo taki sprzęt, jak:
  • rakieta tenisowa,
  • rakiety juniorskie,
  • rakiety do squosha,
  • torby tenisowe,
  • odzież sportowa,
  • rakiety seniorskie,
  • rakiety dla amatorów.
Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są naciągi tenisowe, owijki, akcesoria tenisowe, obuwie, pomoce trenerskie, deskorolki oraz rakiety tenisowe używane.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Tennisplanet Polska w Łodzi.

Artykuły

Odzież i akcesoria dla tenisistów
Odzież i akcesoria dla tenisistów
Doświadczona hurtownia tenisowa przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę asortymentową związaną ze sprzedażą obuwia, odzieży oraz innych akcesoriów.

Wideo

Kontakt

Kontakt CB Synergia TygerTenis

CB Synergia TygerTenis, Łódź

Opinie (1)

Opinie o firmie CB Synergia TygerTenis

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
21.03.2019
Świetny sklep, w którym można znaleźć sprzęt tenisowy znanych marek. Pracownicy chętnie podpowiadają przy wyborze. Polecam.