Profesjonalna firma ogólnobudowlana działająca również w zakresie szkoleń BHP
Profesjonalna firma ogólnobudowlana działająca również w zakresie szkoleń BHP, Cazer Usługi Budowlane i Szkoleniowe Lidia Kaczmarczyk, Ostrołęka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7761595128

O firmie

Cazer Usługi Budowlane i Szkoleniowe to firma zlokalizowana w Ostrołęce, na obszarze województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w usługach budowlanych oraz prowadzimy kursy BHP, a także świadczymy inne usługi. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Lidia Kaczmarczyk.

Oferta

Prowadzona przez nas firma ma charakter wielobranżowy. Przede wszystkim zajmujemy się usługami remontowymi oraz pracami wykończeniowymi, ale również projektujemy wnętrza oraz wykonujemy systemy dociepleniowe. Zajmujemy się też kursami BHP.

Funkcjonujemy aktywnie na rynku już od prawie dziesięciu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów pozwalają nam na zagwarantowanie o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta z zakresu prac remontowych i wykończeniowych to:
 • prace malarskie,
 • montaż kamienia naturalnego,
 • tapetowanie,
 • prace dekoracyjne,
 • adaptacje poddaszy.
Oprócz tego wykonujemy także montaż sufitów podwieszanych oraz budową ścianek działowych, a także układaniem paneli podłogowych oraz ściennych. Wykonujemy gładzie gipsowe oraz zajmujemy się montażem okien, drzwi i parapetów. Dodatkowo zajmujemy się też tynkami maszynowymi. Podejmujemy się wykonania tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo-wapiennych.

W ramach naszej oferty związanej z kursami BHP proponujemy:
 • szkolenia wstępne z zakresu BHP,
 • szkolenia okresowe z zakresu BHP,
 • dokumentacje powypadkowe,
 • doradztwo z zakresu prawa pracy,
 • analizę i ocenę ryzyka zawodowego.
Możemy również polecić szkolenia z zakresu opracowywania w zakładzie wykazu prac szczególnie niebezpiecznych, kontroli wyposażenia pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz kompleksowej kontroli wewnątrzzakładowej z zakresu BHP i PPOŻ.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Artykuły

Co warto wiedzieć o ociepleniu domu?
Co warto wiedzieć o ociepleniu domu?
Aby ocieplenie domu było skuteczne, powinno być wykonane przez rzetelną i doświadczoną firmę, taką jak Cazer Usługi Budowlane i Szkoleniowe Lidia Kaczmarczyk
Tynkowanie maszynowe ścian
Tynkowanie maszynowe ścian
W ostatnich latach coraz więcej firm budowlanych zajmujących się tynkowaniem wykonuje tynki maszynowe. W ten sposób nakładać można np. tynki cementowo-wapienne.

Wideo

Więcej informacji

 • Nasza strona internetowa zobacz

Kontakt

Kontakt Cazer Usługi Budowlane i Szkoleniowe Lidia Kaczmarczyk

Cazer Usługi Budowlane i Szkoleniowe Lidia Kaczmarczyk, Ostrołęka

Opinie (8)

Opinie o firmie Cazer Usługi Budowlane i Szkoleniowe Lidia Kaczmarczyk

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
14.09.2020
Profesjonaliści bez dwóch zdań! Weszli do nas po poprzedniej ekipie, która okazała się po prostu zgrają oszustw, i wykonali wszystkie czynności tydzień przed umówionym terminem. Polecam!
Maciej
Maciej
5.0
26.07.2020
Jeśli chodzi o prace wykończeniowe oraz remontowe to najlepsza firma w okolicy. Działają bardzo sprawnie, a do tego niezwykle precyzyjnie.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
28.05.2020
Co ciekawe dane było mi zarówno uczestniczyć w jednym z ich szkoleń oraz zatrudnić ich do przeprowadzanie remontu. Oby dwie usługi na takim samym, wysokim poziomie. Polecam!
Łukasz
Łukasz
5.0
28.03.2020
Oferują bardzo atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi. Szczególnie jeśli chodzi o prace remontowe.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
14.01.2020
Polecam z pełnym przekonaniem. Robili dla mnie wykończenie w domu. Wszystko wykonane zostało na bardzo profesjonalnym poziomie i w stosunkowo krótkim czasie.
Gabriel
Gabriel
4.0
02.11.2019
Nie wiem jak wyglądają remonty w ich wykonaniu, ale jeśli chodzi o szkolenia BHP to pełen profesjonalizm. Odbyłem je za pośrednictwem mojej firmy i nigdy tyle nie wyniosłem z żadnego.
Franek
Franek
5.0
14.09.2019
Zatrudniłem ich do przeprowadzenia cyklu szkoleń BHP w mojej firmie. Polecam, znają się na rzeczy i potrafię w bardzo skuteczny sposób przekazać wiedzę.
Aleksander
Aleksander
5.0
13.07.2019
Szczerze polecam tą firmę remontową! Wszystkie prace wykonują bardzo profesjonalnie, dbają o każdy szczegół i zachowują stały kontakt z klientem.