Naprawa samochodów osobowych
Naprawa samochodów osobowych, CarMan, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8531359287
REGON: 812589866
Rok założenia:
2013

O firmie

Carman to warsztat samochodowy ze Szczecina. Został założony w 2013 roku przez Fabiana Mędrkiewicza. Oferuje kompleksowe usługi mechaniczne. Serwisuje przede wszystkim samochody osobowe.

Oferta

Samochody osobowe wymagają zarówno regularnych przeglądów, jak i napraw podzespołów i systemów które ulegają awariom. Najlepszym miejscem do diagnostyki i serwisu jest warsztat samochodowy Carman. Zakład dysponuje 8 stanowiskami diagnostyczno-serwisowymi i zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, w tym starszych mechaników. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i precyzyjne odszukiwanie usterek oraz ich usuwanie. Służą do tego specjalistyczne urządzenia, np. komputery do diagnostyki komputerowej oraz inne sprzęty. Poprawność każdej naprawy jest potwierdzana na koniec zlecenia, także poprzez jazdę próbną. Dzięki temu wracają do Państwa w pełni sprawne pojazdy. Dodatkowo na czas napraw możliwe jest skorzystanie z auta zastępczego, co jest dużą wygodą dla każdego kto potrzebuje na co dzień auta.

Usługi wykonywane w warsztacie Carman to m. in.:
  • wymiana oleju
  • wymiana filtrów
  • naprawa układu hamulcowego
  • wymiana akumulatorów
  • naprawa układu kierowniczego
  • naprawa układu wydechowego
  • serwis klimatyzacji samochodowej
  • geometria kół
Naprawy hamulców obejmują wymianę klocków, tarcz, przewodów, płynów hamulcowych i innych elementów. Z kolei wymieniane filtry to filtry powierza, paliwowe, kabinowe i oleju. Wiele podzespołów wymienianych jest też w układzie kierowniczym. Zaliczają się do nich drążki, wahacze, amortyzatory i łożyska kół. Inne uszkodzone elementy wymieniane i montowane w samochodach to katalizatory, tłumiki, żarówki, wycieraczki i części odpowiadające za działanie klimatyzacji. Ten system jest odpowiednio diagnozowany i ponownie wypełniany chłodziwem. Mechanicy wykonują też dezynfekcję instalacji.

Uzupełnieniem oferty jest wymiana ogumienia w pojazdach. Wymieniane są opony letnie, zimowe i całoroczne. Możliwe jest przechowywanie ich na terenie zakładu do następnej wymiany.

Podane informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie warsztatu samochodowego Carman. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt CarMan

CarMan, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie CarMan


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.