Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861343951
REGON: 220173411
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Wacław Laszkiewicz i jestem zawodowym golfistą z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu zawodników. Prowadzę firmę Capital Golf z siedzibą w Gdyni. Wychodząc naprzeciw rosnących potrzebom rodzimego rynku oferuję kompleksowe usługi związane z grą w golfa.

Oferta

Szukacie Państwo łatwego sposobu, by nauczyć się podstaw gry w golfa? Wybór sprzedawanych przez mnie symulatorów golfowych będzie doskonałym rozwiązaniem. Symulatory są niezwykle łatwe w obsłudze i wiernie odtwarzają rzeczywiste warunki. Świetnie sprawdzają się również jako atrakcja dla klientów odwiedzających hotel lub supermarket. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą dostarczenie sprzętu, montaż i serwis.

Prowadzę akademię golfa, w której szkolę dzieci, młodzież, seniorów, a także niepełnosprawnych. Bazuję na najnowszych metodach szkoleniowych. W ramach turystyki golfowej oferuję wyjazdy na krajowe i zagraniczne pola. Organizuję także obozy szkoleniowo-treningowe.

Zajmuję się sprzedażą detaliczną sprzętu turystycznego. Pomagam w wyborze odpowiedniego kija oraz innego sprzętu golfowego.

Zapraszam do kontaktu.


Kontakt

Kontakt Capital Golf Wacław Laszkiewicz

Capital Golf Wacław Laszkiewicz, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Capital Golf Wacław Laszkiewicz