Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7292740315
Rok założenia:
2021

O firmie

Nazywam się Rafał Cały i jestem właścicielem firmy działającej w branży remontowej. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi wykończenia wnętrz w mieszkaniach i domach z rynku pierwotnego oraz usługi remontowe w lokalach z rynku wtórnego. Przeprowadzamy zarówno generalne remonty, jak i remonty poszczególnych pomieszczeń, takich jak łazienka, kuchnia, przedpokój, salon czy sypialnia. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, firmami oraz instytucjami.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:
  • gipsowanie,
  • malowanie,
  • tapetowanie,
  • układanie paneli podłogowych,
  • układanie płytek.
Zajmujemy się również montażem sufitów podwieszanych. Wykonujemy też biały montaż, czyli podłączenie umywalek, wanien, brodzików, sedesów i innych elementów ceramicznych oraz armatury kończącej instalacje ciepłej i zimnej wody w konkretnych punktach odbiorczych.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i narzędziami, a nasza kadra składa się z wykwalifikowanych fachowców, stąd jesteśmy w stanie zagwarantować solidne, precyzyjne i rzetelne przeprowadzenie prac. Zapewniamy terminowość, profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy oraz życzliwą, pomocną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Zakres działalności

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Cały Remontuje - Wykończenia Wnętrz

Cały Remontuje - Wykończenia Wnętrz, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Cały Remontuje - Wykończenia Wnętrz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.