Programy do projektowania
Programy do projektowania, Cad-Projekt s.c., Milanówek

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5271002806
REGON: 010737589
Rok założenia:
1994

O firmie

Siedziba firmy CAD-Projekt zlokalizowana jest w Milanówku, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w oprogramowaniu komputerowym do wspomagania projektowania CAD. Działalność prowadzimy nieustannie od 1994 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość usług.

Oferta

Najważniejszą pozycją naszej oferty jest program MegaCAD, który służy do tworzenia projektów technicznych w wielu wyspecjalizowanych branżach. Ma on nowoczesną wersję trójwymiarową i rozwijany jest w czterech podstawowych wersjach systemu, mianowicie LT, 2D OEM, 2D i 3D. Dodatkowo oferowanych jest szereg specjalistycznych aplikacji jak np. do rozwijania blach czy kinematyki.

Prostota obsługi, podręczniki do programu oraz szereg filmów instruktażowych powodują, że pomimo bogactwa funkcji i opcji, przeciętny Użytkownik opanuje obsługę programu w bardzo krótkim czasie. System może być wykorzystywany wszędzie tam gdzie tworzy się modele 3D i/lub dokumentację techniczną.

Tym z Państwa, którzy mają wątpliwości oferujemy wersję testową, w której można sprawdzić program i zaznajomić się ze wszystkimi jego funkcjami. Jeśli szukają Państwo dobrego programu do tworzenia modeli 3D i dokumentacji technicznej, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa.

Zachęcamy do przetestowania MegaCAD już dziś.

Artykuły

Zastosowanie systemów CAD i CAM w planowaniu produkcji
Zastosowanie systemów CAD i CAM w planowaniu produkcji
Rozmaite branże wykorzystują do procesów technologicznych specjalistyczne programy komputerowe. Dowiedz się, jaka rolę odgrywają tu systemy CAD oraz CAM.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cad-Projekt s.c.

Cad-Projekt s.c., Milanówek

Opinie (2)

Opinie o firmie Cad-Projekt s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Cyprian
Cyprian
5.0
07.05.2020
Świetnie, że nie trzeba wykonywać projektów na przestarzałych programach. Za rozsądne pieniądze można kupić dobry program i liczyć na wsparcie techniczne.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
26.03.2020
Bardzo przydatny program. Tworzę na nim już od dłuższego czasu i nie mogę powiedzieć o nim niczego złego. Sprawuje się dobrze w każdym aspekcie. Szczerze polecam!