Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532639457
REGON: 341435952
Rok założenia:
2013

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Oddział Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Toruniu kształci przyszłe pielęgniarki i przyszłych pielęgni...
Powiślańska Szkoła Wyższa rozpocznie działalność w Kościerzynie w roku akademickim 2022-2023. Uczel...
W naszej szkole dbamy o to, by studenci otrzymali nie tylko aktualną i szeroką wiedzę specjalistycz...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Bydgoska Wyższa Szkoła Główna." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 9532639457. Firma ma numer REGON: 341435952.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2013 rok. Przedsiębiorstwo znajduje się na gen. Magdzińskiego 14. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 85-111 Bydgoszcz. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.12131N, 18.0018E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: dziekanat@bwsg.pl. "Bydgoska Wyższa Szkoła Główna." to firma działająca w branży Niepubliczne szkoły wyższe.

Uczelnia organizuje i prowadzi studia wyższe oraz podyplomowe, zajmując się równocześnie prowadzeniem badań naukowych w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 52 585 13 11 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Bydgoska Wyższa Szkoła Główna.

Bydgoska Wyższa Szkoła Główna., Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Bydgoska Wyższa Szkoła Główna.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.