Wynajem komfortowych busów
Wynajem komfortowych busów, Bydbus.pl, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540164156
REGON: 092293520
Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba naszej firmy Bydbus.pl znajduje się w Bydgoszczy. Na rynku działamy od 1992 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu dokładnie znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz dobrze wiemy jak im wszystkim sprostać.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach transportowych. Podczas 27-letniej praktyki zawodowej nauczyliśmy się wiele o zapotrzebowaniach naszych klientów, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do tej pory zaufało nam już wiele osób, jednak nie spoczywamy na laurach i wciąż się rozwijamy, by systematycznie powiększać to grono.

Przewozimy Państwa gości, pracowników i Klientów w różne miejsca. Wozimy między innymi na:
  • szkolenia,
  • spotkania biznesowe,
  • kongresy.
Równie szybko a zarazem bezpiecznie zawieziemy na wystawy, targi i konferencje. Obsługujemy również delegacje zagraniczne.

Mamy sporą flotę, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewieźć dużą liczbę osób i odpowiednio dopasować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Posiadamy 6-, 7- i 8-osobowe busy marki Mercedes Vito II i VW T5. Mamy też samochody marki Mercedes klasy E, S. Kierowcy zatrudnieni w naszej firmie Bydbus cechują się długoletnią praktyką w zawodzie oraz opanowaniem.

Dążymy do ciągłych udogodnień związanych z naszymi Klientami, dlatego przyjmujemy płatność w gotówce, przelewem, a także kartami kredytowymi i płatniczymi. Zawsze wystawiamy rachunek za wykonaną usługę. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, biur podróży, hoteli i wielu innych.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z Bydgoszczy.

Kontakt

Kontakt Bydbus.pl

Bydbus.pl, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Bydbus.pl